«1...145146147148149...177»

Felhasználó
9 éve
Akkor má te is hüje vagy.

Felhasználó
9 éve
nem áll lehetőségemben felmenni este skypera, mert telefonomra nincs meg, nem is vinné el szerintem, és fél kilencig focizni vagyok, géphez meg már nem fogok tudni foci után ülni

Felhasználó
9 éve
Hüje kérdésre... ...Hüje válasz xd

Felhasználó
9 éve
Hüje kérdésre...

...Hüje válasz xd

és arra ropák után gonvér közbeszól

Moderátor
9 éve
nem áll lehetőségemben felmenni este skypera, mert telefonomra nincs meg, nem is vinné el szerintem, és fél kilencig focizni vagyok, géphez meg már nem fogok tudni foci után ülni
nincs kifogás, akkor elsétálsz zenohoz és elmondja ott a párválasztási problémáit
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

9 éve
Jó akkor ha ennyire lusta kecik vagytok akkor ne gyertek. Most elmegyek megsértődni.

Legutóbb szerkesztve Zeynos által.

Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
9 éve
Jó akkor ha ennyire lusta kecik vagytok akkor ne gyertek. Most elmegyek megsértődni.
Há de mé én fent fatyok mintik mek natyápól toxxy izs fatyis lya csak mi ketten zsoktunk fent lenni skipon meg te is elkezdted nme? majd csinálok ety eha csopit lyó? lyó. ezst is mektumáltuk

Felhasználó
9 éve
nincs kifogás, akkor elsétálsz zenohoz és elmondja ott a párválasztási problémáit
intézkedsz helyettem is, ha Zsupi helyett megtetted? :D

csinálhatsz gyorsított eljárást is, akkor engem és Zsupit is helyettesíted önmagaddal, és még el sem kell menned Zsupihoz :D

Legutóbb szerkesztve TSUNAMI által.


Moderátor
9 éve
gyó nem beszélgetek magammal mer túl hüje
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
9 éve
miaz hogy túl hüje
velem te nem kötekszel mer megkupakoltatlak kupakkal
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..
«1...145146147148149...177»