«1...910111213...22»

Felhasználó
10 éve
Tiszteletem [E] tagok!

K.Herman-nak hívnak, Székesfehérváron élek, 16-. életévemet taposom. Hobbijaim közé tartozik a dobolás, amit 8,5 éve űzök. Stílusom: metál, reggea, hungaro rock. Nem vagyok egy haragos ember, csak ha meg van rá az oka. Ezeket inkább facebookon, skypeon jobban eltudom mondani..(mindkét elérhetőség az oldal alján található)
Játékbeli pályafutás:
A játékot 4 év és 1 hónapja kezdtem, osztálytársam mutatta..és a többit már tudjátok, hisz itt vagyok. Voltam már az [E] tagja, nagyon szerettem itt lenni, mikor még boross is itt tartózkodott és nagyban skypeoltunk napokat. II. klánom volt mikor elkezdtem a játékot és öröm lenne, ha úgy adódna, hogy itt is végzem. (Tudom, nem nagyon írtam sokat, de ha gondoljátok, skypeon jobban eltudnám mondani..beszédesebb vagyok).

(Ez a profil az új profilom, ez egy barátom multi accountja volt, csak odaadta, a több kill miatt lett ez a Karex, szóval a sok klán ami látható az előzményeknél, nem az én "maradványaim")

Elérhetőségek:
-Facebook: Kern Henk
-Skype: herman.kern

Előre is köszönöm, a lehetőséget!

Üdvözlettel:
Karex
QEFh0dc.png

Felhasználó
10 éve
A jelentkezés normális, mintahogy skype-on és játékban is az vagy. IGEN (teccs)
"Röptébe megkúrom a legyet is" ~ Hippo

Felhasználó
10 éve
Kern bocs de én nem-et adok
Veteran player since 2010.

Felhasználó
10 éve
Karex tudod kivagyok?:$
adrenaline addict



Felhasználó
10 éve
Tudom, szabi :) És kurvára örülök neki, mert azt hittem, hogy már nem játszol és sose beszélünk..de mondta Achi és Chris skypeon, hogy szabi és alig hittem el :DDD
QEFh0dc.png

Felhasználó
10 éve
:DDDD én meg közbe kitöröltelek véletlen fészen XD
adrenaline addict



Felhasználó
10 éve
Én meg nem tudom .:/ ...Talán igen

Felhasználó
10 éve
Karex nem akarsz az eredeti accoddal jelizni?Csúnya az a sok klán...:(
adrenaline addict



Felhasználó
10 éve
Flip ... Amúgy igen ... Jelentkezés elmegy, de az a sok klán iszonyat csúnya ....

Felhasználó
10 éve
Tiszteletem [E] tagok!

K.Herman-nak hívnak, Székesfehérváron élek, 16-. életévemet taposom. Hobbijaim közé tartozik a dobolás, amit 8,5 éve űzök. Stílusom: metál, reggea, hungaro rock. Nem vagyok egy haragos ember, csak ha meg van rá az oka. Ezeket inkább facebookon, skypeon jobban eltudom mondani..(mindkét elérhetőség az oldal alján található)
Játékbeli pályafutás:
A játékot 4 év és 1 hónapja kezdtem, osztálytársam mutatta..és a többit már tudjátok, hisz itt vagyok. Voltam már az [E] tagja, nagyon szerettem itt lenni, mikor még boross is itt tartózkodott és nagyban skypeoltunk napokat. II. klánom volt mikor elkezdtem a játékot és öröm lenne, ha úgy adódna, hogy itt is végzem. (Tudom, nem nagyon írtam sokat, de ha gondoljátok, skypeon jobban eltudnám mondani..beszédesebb vagyok).

Elérhetőségek:
-Facebook: Kern Henk
-Skype: herman.kern

Előre is köszönöm, a lehetőséget!

Üdvözlettel:
Karex

Na, jeliztem a rendessel..marad ez..ha már egyszer elkezdtem :)
3415044.png
«1...910111213...22»