«1...89101112...22»

Felhasználó
10 éve
STEN!
Elsődlegesen jó pont nálam hogy van kutyád szerintem szabinál is ;D
Másodszor elég kicsike jelentkezés és azért nem nagyon igazán "ismertünk meg milyen vagy" ezért én most még tartózkodom megvárom szavazókat. Komment offtopicba max!

ELUTASÍTVA!

Legutóbb szerkesztve so_sicK által.

Veteran player since 2010.

Felhasználó
10 éve
Tgf üresedés esetén vagy meghívással!
adrenaline addict



Felhasználó
10 éve
Mostantól akit beveszünk annak le kell raknia az alábbi esküt:
1.A klánt semmiért el nem hagyom.
2.Példaképeim a korábbi tagok egytől egyig.
3.Kéréseiket hezitálás nélkül teljesítem.
4.Nem hozok szégyent a klánra.
5.CW-ken ha tehetem megjelenek.
6.Skypeon beszélek velük amikor tehetem.
7.KingKillt vezéremként tisztelem.
8.Ha a pontok bármelyikét megszegem az Egoistáknak a büfét megveszem!
(és ennek boni nagyon örül ha kibaszhatunk valakit :3 )

Legutóbb szerkesztve so_sicK által.

adrenaline addict



Felhasználó
10 éve
Hai [E].
Elég sok gondolkodás után jelentkeznék hozzátok. :)
Norbertnek hívnak Budapesten élek, 15 éves vagyok és Angyalföldre járok szakközépiskolába. Nem oda vettek fel ahova valójában szerettem volna, de a cél mindenhol ugyanaz (érettségi), szóval mindegy. Vendéglátásba fogok tovább haladni azon belül is pincérnek. Tanulmányi eredményem reál tantárgyakból a seholba van, de humán tantárgyakból egész jó vagyok. Zenei stílusom inkább a Pop, de rap is jöhet. Különösebb hobbim nincsen, mondjuk a haverokkal lógás, vízipipa és talán az angol amivel sokat foglalkozom. (Britt emberek) Kb. ennyit magamról, ha akartok még tudni valamit kérdeztek.

Több mint 3 éve kezdtem pontosan, az elejétől fogva Zak-ként vagyok fent. Talán mint mindenki én is az iskolában az informatikai számítógépen találtam erre a játékra. 2 klánom volt a 3 év alatt. Ez volt a régi -[PSC]- és a (-PRO-). -[PSC]- - ben eltöltöttem fél évet a (-PRO-)-ban meg 1 évet. PSC oszlott anno, a PRO-ban meg megváltozott pár dolog ami nem tetszett, és megszokom vagy megszököm variációk voltak fölajánlva. Igen egy időre abbahagytam a játékot, mert nem volt mi ami itt tartson, PRO nem volt már nekem, szóval amiatt nem tudtam följárni és a normálisabb játékosok is inkább abbahagytak egy időre. De mostanság újra kezdtem, igaz nem napi 8 órát tolom, de azért 1-2-t biztos (HA...). Jelentkezésem oka az volt, hogy a mostanság alakult klánok mint az AIM vagy a régi ELIT ezek már az én szemembe egyátalán nem "nagy klánok". Ez a klán ahol még aktív a társaság nagy része és normálisak is.
Skypom van, cw esetén tudom használni a mikrofont, egyébként nem nagyon. Twitter, facebook meg hasonlókat úgyszintén használok egyébként.
Klánból az aktív tagok közül valószínűleg mindenki ismer, aki nem majd megfog. ;)
Üdv, Zak. xx

Legutóbb szerkesztve fucktard által.


Felhasználó
10 éve
Cső, igen... de nem vágom, hogy eddig mi miatt haboztál. Vagy csak szimplán én maradtam leh mindenről... :)
"Röptébe megkúrom a legyet is" ~ Hippo

Felhasználó
10 éve
Hatalmas igen ;)

Felhasználó
10 éve
Felvéve! 5igen 0 nemmel :D
Veteran player since 2010.

Felhasználó
10 éve
Köszönöm! Igyekszem megfelelni. :)

Felhasználó
10 éve
Ennek örömére mehetsz killelni ;)
Veteran player since 2010.

Felhasználó
10 éve
Lezárva, további TGF kizárólag meghívásos alapon :)
adrenaline addict


«1...89101112...22»