«1...7891011...22»

Felhasználó
10 éve
Újpest ne reménykedj...
adrenaline addict



Felhasználó
10 éve
Üdv Egoisták!
Hosszas várakozás után, úgy döntöttem, leadom jelentkezésemet hozzátok.
Magamról pár szót.:
Teljes nevem, Csonka Péter. 11 éves vagyok, Szigethalmi lakos.
Az 1. legfontosabb hobbim, az úszás, azt hiszem, soha nem fogom abbahagyni. Idegen országokban, csak az úszás miatt még nem jártam. Kizárólag hazai pályákon úsztam még.
Facebook elérhetőségem, ide nem írom ki, ha valaki szeretne felkeresni, írjon egy levelet. Szívesen megadom.
Skype-om: Nincs
Pályafutásomról:
A játékot 3 éve kezdtem, egyik barátomnak köszönhetően, ő nem volt regisztrálva, csak Player-ként tolta a játékot. Egy két hétig én is. Aztán rájöttem, hogy lehet regisztrálni és meg is tettem. A pontok nullázása előtt, nem léteztem, mint regisztrált játékos.
Nos, elég ismert vagyok a játékban, egyrészt a tudásomnak másrészt a 'laggomnak' köszönhetően. De a nettel semmi baj nincs azt hiszem. Most nincs sok killem még, mert nem rég kezdtem el azt az accountot.
Minden nap megtalálhattok a játékban, aktív játékos vagyok. De nem 'kockulok' órákat. Kihagyásom egyszer volt másfél hónap, és egyszer 2 hét.Kedvenc fegyverem az MP5. Azzal vagyok a legjobb, de MPG-vel is jó vagyok. Sok más fegyverrel is jó vagyok. A quad-ot nem szoktam használni, mert azt a fegyvert utálom.A Chat-be nem szoktam írni, csak klánchatba vagy privátba.
Tagok közül nem ismerek személyesen senkit, de vannak páran, akikről jó példát lehetne venni.
Azt hiszem ennyit szerettem volna mondani, köszi, hogy elolvastad. Ha kérdésed lenne, írj levelet!

Üdv oOwErPrIceD

Legutóbb szerkesztve oOwErPrICeD által.


Felhasználó
10 éve
Elég 'ismert vagy' a játékba...ez vagy multiacc vagy én vagyok inaktív..
Kivagy?

Nem fartrin multi acc például?Csak mert nagyon hasonlít a jelizésed...

Legutóbb szerkesztve Cash_made_me által.

adrenaline addict



Felhasználó
10 éve
3 éve ezzel a névvel játszol..?
Amúgy mindegy...2 nemed megvan elutasítva

Legutóbb szerkesztve Cash_made_me által.

adrenaline addict



Felhasználó
10 éve
Félig hiszek neked, de az is feltünő, hogy nemsokkal a jeli után pont erre jársz, és tagadod, hogy ez nem a te multid.

Felhasználó
10 éve
Azt bírom de nagyon hogy a 'jelizésbe' 2 napja 15 éves volt..most 11.
Ez csak egyet jelenthet...IDŐGÉP MADAFAKA
adrenaline addict



Felhasználó
10 éve
Azt bírom de nagyon hogy a 'jelizésbe' 2 napja 15 éves volt..most 11.
Ez csak egyet jelenthet...IDŐGÉP MADAFAKA
Wtf? :O :x
agyG2Wv_700b.jpg

Legutóbb szerkesztve so_sicK által.

Veteran player since 2010.

Felhasználó
10 éve
:DD flame neked vag az eszed mint a penge:D

Felhasználó
10 éve
Erre járram, mert szoktam nézni az "Online felhasználók listáját", melyben feltünően sokan néztén az [E] Tagfelvétel topicát. Így gonddoltam bekukkantok.
Ha pedig újra jeliznék,(ami nem hiszem, hogy be fog következni) akkor egy teljesen más formájú jelentkezést adnák be.
Ezen kívűl, egy multim van, az is az R.R.-ben.;D

Legutóbb szerkesztve Tinba által.


Felhasználó
10 éve
Tgf ünk ezennel bezárt...További TGF várható ha majd Bonit kibasszuk XD
adrenaline addict


«1...7891011...22»