ACCOUNT
KLÁN
FÓRUM
EGYÉB
KLÁN
Egoisták
Fórum
Statisztika
Szövetségek
Keresés
Fórum
»
Offtopic
«
1
...
146
147
148
149
150
151
»
Le!
so_sicK
Felhasználó
10 éve
Nem is fogsz kapni.
Veteran player since 2010.
Stain
Felhasználó
10 éve
nem is kértem..
kléni igazából gyurcsány
SnowFlake
Felhasználó
10 éve
Én azon is csodálkozom hogy egyáltalán felvettétek ide!
Van 1-2 érdekes sztorim a kölökről, de biztos azzal nem dicsekedett mikor nyalizott hogy vegyék már fel valahová......
Aki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet!
Stain
Felhasználó
10 éve
Nem nyaliztam, és nem azzal az indokkal jelentkeztem, hogy csak vegyenek már fel valahová, de igen, te jobban tudod.
kléni igazából gyurcsány
Cash_made_me
Felhasználó
10 éve
Én bírom Petyit, jól viselkedik mostanában.
BONI NE LEGYÉL TOXIC
adrenaline addict
so_sicK
Felhasználó
10 éve
Snow , régen fel törte asszem öcsém ,nincs vele gond
Veteran player since 2010.
Stain
Felhasználó
10 éve
Feltörhetne most is.
Hogy van Marcika?
kléni igazából gyurcsány
blank_face
Felhasználó
10 éve
Petyó dí best! <3 :3 :DD
Stain
Felhasználó
10 éve
naja
kléni igazából gyurcsány
MassaSami
Felhasználó
10 éve
Jöttem beköszönni,üdv.
«
1
...
146
147
148
149
150
151
»
Fel!
Idézet