«1...9091929394...151»

Felhasználó
10 éve
Nagyon
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
10 éve
és te ki vagy?
Hihihi
air sanyi

Felhasználó
10 éve
Hihihi
air sanyi

Felhasználó
10 éve
de jól nyomja
Hihihi
air sanyi

Felhasználó
10 éve
de jól nyomja
Hihihi
air sanyi

Felhasználó
10 éve
most nézem a híradót, oszt még a magyar híradóba is az ukrán/kijevi szarság megy, amá' igen :D Nem elég, hogy már a tanárok is ezzel tömik a fejünk egész nap, hogy mi megy ott fent. Azért az konkrét, hogy vadásszák lefele az embereket..
nem tudom még írjá skájp
de essemm-es csábít bár nem tom ahogy rá érek :D
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
de amugy most kajak valentin napon akarsz menni? :D szerintetek nem okosabb egy csajjal beszélgetni akkor? szerintem ez így jobb és jövőbe ez még jól jöhet :D



1558527_574635752620819_121571618_n.jpg

Legutóbb szerkesztve so_sicK által.

Veteran player since 2010.

Felhasználó
10 éve
nem tudom még írjá skájp
de essemm-es csábít bár nem tom ahogy rá érek :D
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
de amugy most kajak valentin napon akarsz menni? :D szerintetek nem okosabb egy csajjal beszélgetni akkor? szerintem ez így jobb és jövőbe ez még jól jöhet :D



1558527_574635752620819_121571618_n.jpg
Azzal nem érsz többet, hogy fészbúkon chatelsz vele...én inkább részegen udvarolok mint, hogy chatsexeljek :)

sexy, te is ilyen rtm-es meg garász fan vagy ? ._.
Hívd boninak :)
és tudom, hogy titokban Kis Grofó fan
Hihihi
air sanyi

Felhasználó
10 éve
eh nemértelek titeket :/

Felhasználó
10 éve
Azzal nem érsz többet, hogy fészbúkon chatelsz vele...én inkább részegen udvarolok mint, hogy chatsexeljek :)
azért kösz ezt kihagynám ;) meg most kajak buliba csak idősebb vagy csúnya csajok járnak vagy olyanok akiknél nincs esélyed/van pasijuk na hol is tartunk? :x

Hívd boninak :)
és tudom, hogy titokban Kis Grofó fan
há hallod nem rtm grázs fan hanem bsw fan :3
Veteran player since 2010.

Felhasználó
10 éve
parfüm, rózsa a szájban lóvé a zsebben és a csaj a tied
«1...9091929394...151»