«1...8788899091...151»

Felhasználó
10 éve
Ő Massasami. :D Bocs, hogy idepofátlankodtam :DD
semmi ilyen értelmes kommentek jöhetnek ;D

Legutóbb szerkesztve so_sicK által.

Veteran player since 2010.

Felhasználó
10 éve
Most akkor min fog részt venni a klán ? O.o (Lustaság LvL 100)

Felhasználó
10 éve
szabi én kulturált vagyok nem beszélek csúnyán.. ;D
Csak néha :D most nem volt kedvem szegény gyereknek csúnyát írni :/
Most akkor min fog részt venni a klán ? O.o (Lustaság LvL 100)
na hedvi ide figyelj el magyarázom neked most az 1x .
Van egy-két jó klán? Eddig veszed? (legjobb az ego :x )
A klánok ki választanak 1-1 embert aki képviseli őket . Na fogod?
És mindenki játszik mindenkivel és aki a legtöbbet nyeri az a nyertes. Vágod ? Röviden kb ennyi ...
--------------------------------------------------------------------------------
Fogok nyitni egy belső témát amelyikbe megszavazzuk hogy kit választunk. ((ez már tagoknak meg is tekinthető kérem szavazzatok))

Legutóbb szerkesztve so_sicK által.

Veteran player since 2010.

Felhasználó
10 éve
Most akkor min fog részt venni a klán ? O.o (Lustaság LvL 100)
nem fog

Legutóbb szerkesztve Dasher által.

Hihihi
air sanyi

Felhasználó
10 éve
warrior egy részleges "felvilágosítást" szeretnék kérne erről hogy időpontok és többi dolog hogy lesz .
Előre is köszönöm.

Legutóbb szerkesztve so_sicK által.

Veteran player since 2010.

Felhasználó
10 éve
Tehát 1 hét a jelentkezési idő, szombaton már úgy van elkezdjük, mindenki szavaz egy arénára a 3ból, evidens, hogy ameikre többen szavaznak az lesz.
Én kiadok egy listát, ha letelik a jelentkezési idő, amiben közzé teszem az első ellenfeleket, a tech gun kérdést random generátorral történik(beirom a generátorba a két játékos nevét, és ameiket felül dobja ki az lesz a tech(prtsc vel alátámasztom de ha kell videóval is, de szerintem videó nem szükséges))
Fegyverek:
Tech: mpg
Gun: M4, M8, mp5
Az eredményeket levélben külditek nekem, én megnézem a profilotokat is, minden egyezik-e.
Vereség 0 pont, Győzelem 1, tehát baromi egyszerűen aki többet nyer az nyer, holtverseny esetén a 2 érintett játszik egy döntőt, akár utolsó előtti helyért folyik a verseny, akár első.
A játék a mostani 1v1 szabályszerint megy, 321 go KÖTELEZŐ, akkor is ha a 2 fél teljesen megbízik egymásban, nem szeretnék ebből problémát.
Ha kihagytam valamit vagy valami nem világos, levélben kérdezz!
(próbáltam helyesírási hiba nélkül leírni remélem sikerült xD)
"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/

Felhasználó
10 éve
Köszönöm hogy részletesen leírtad szerintem mi már holnap vagy holnap után el tudjuk majd dönteni hogy ki megy közülünk ...
Szerintem ha teleírod helyesírási bakikkal akkor is megértjük úgyhogy mind1 :D
Veteran player since 2010.

Felhasználó
10 éve
Nyilván ha a meghivottak előbb döntik el, előbb kezdjük el, csak az elit és az elme fejébe nem látok bele hogy hogyan is állnak de szerintem nem lesz gond :D
"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/

Felhasználó
10 éve
benne vagyok

Felhasználó
10 éve
yybusquets.jpg
<3333333

Brad Pitt elbújhat

Legutóbb szerkesztve Dasher által.

Hihihi
air sanyi
«1...8788899091...151»