«1...8485868788...151»

Felhasználó
10 éve
látom treb próbált nagyon vicces lenni és best of-be kitenni *-*
Veteran player since 2010.

Felhasználó
10 éve
Hát mondjuk ez nem aranyköpés.Távolról sem.De már régóta nem aranyköpéseket írnak abba a topicba.

Meg ha Admin után már a régi modik is elhanyagolják a játékot akkor ki kell nevezni valakit modinak.

Nem mintha bajom lenne akárkivel is.

Legutóbb szerkesztve Dasher által.

Hihihi
air sanyi

Felhasználó
10 éve
Nekem sincs főként bajom senkivel ,de azért mondjuk meg sokkal jobb moderátorokat is találhattak volna....
Veteran player since 2010.

Felhasználó
10 éve
milyen lesz a félévi bizi? :DDDDd
Hihihi
air sanyi

Elit
10 éve
de azért mondjuk meg sokkal jobb moderátorokat is találhattak volna....

Itt pl. Kikre gondolsz? :D

Felhasználó
10 éve
milyen lesz a félévi bizi? :DDDDd
Nököm változó lesz.. lesz benne 2-3 és négyes is ... :DD

Felhasználó
10 éve
Itt pl. Kikre gondolsz? :D
szaftszaftszaft.Mivel ti vagytok aktívak az oldalon és agyatok is van ezért más nem nagyon kaphatta volna.

-..Nekem három 5-ösöm lesz (matek,info,fizika) többi 4.Sajnos magasak a követelmények fck this...-

Legutóbb szerkesztve Dasher által.

Hihihi
air sanyi

Felhasználó
10 éve
jézus bazdmeg...ukrajna <3 ezzel a sok jeggyel úgyértem h 1től 11ig az jobb mert nagyobb a valószínűsége h nem buksz meg..az milyen már h én a kettesért felelek te meg 11ből összehozol simán egy 2est..az kb olyan mintha itthon 1es lennexdd

Felhasználó
10 éve
Én Ukrajnába 20ast kapnék :DDDd
Hihihi
air sanyi

Felhasználó
10 éve
Itt pl. Kikre gondolsz? :D
szerintem (ez csak saját vélemény) van nálatok sokkal tapasztaltabb ember itt akik szerintem jobban tudnák ezt csinálni (bár ez saját vélemény nem ismerem képességeteket)
------
ha már sulinál tartunk hát no comment :x tesiből 4egyesre tanár megadta a 4-est *-* ez sötét xd
Veteran player since 2010.
«1...8485868788...151»