«1...146147148149150151»

Felhasználó
10 éve
Nem is fogsz kapni.
Veteran player since 2010.

Felhasználó
10 éve
nem is kértem.. :P
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
10 éve
Én azon is csodálkozom hogy egyáltalán felvettétek ide!
Van 1-2 érdekes sztorim a kölökről, de biztos azzal nem dicsekedett mikor nyalizott hogy vegyék már fel valahová......
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
10 éve
Nem nyaliztam, és nem azzal az indokkal jelentkeztem, hogy csak vegyenek már fel valahová, de igen, te jobban tudod.
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
10 éve
Én bírom Petyit, jól viselkedik mostanában.
BONI NE LEGYÉL TOXIC
adrenaline addict



Felhasználó
10 éve
Snow , régen fel törte asszem öcsém ,nincs vele gond :D
Veteran player since 2010.

Felhasználó
10 éve
Feltörhetne most is.
Hogy van Marcika? :)
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
10 éve
Petyó dí best! <3 :3 :DD
5CnueVR.gif

Felhasználó
10 éve
naja
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
10 éve
Jöttem beköszönni,üdv.
«1...146147148149150151»