«1...2021222324...67»

Felhasználó
11 éve
Légyen TGF. xdddddddddd
Egyébként valamelyik nap tarthatnánk egy kis skype összezörrenést. Lenne benne egy kis Janika show is. Bár az elmaradhatatlan. :DDDDD
.

Moderátor
11 éve
Janika show?Előbb időpontot egyeztetek a fülészemmel... :P
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Most mehetne? 10ig vagy fél11ig itt vagyok gépnél. :D
.

Moderátor
11 éve
Légyen TGF. xdddddddddd
:DDDDD

no.jpg
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
11 éve
Be kell fejezzem az üzleti tervet. Még kéne 5 oldalt írjak arról, hogy hogyan kell átbaszni a népet külföldről importált Merida kerékpárokkal, amiket itt drágábban adunk el...
Mit érsz vele?
1. Anyád csuklani fog, mert a vevők emlegetik.
2. Te csuklasz, mert anyád téged emleget.
3. Csődbe mész, mert a vevők nem hülyék.
4. Áron alul adod el az utolsó meridádat, hogy ne pusztulj éhen.
5. Ha éhen halsz, ha jóllakottan úgyis a férgek esznek meg.
6. Ha csórón halsz meg, és csak tartozást hagysz magad után, a leszármazottaid "emlegetni" fognak.
7. Ha...
Lazulj már el,és élvezd az életet! (Mi majd a Treb utánit fogjuk. ;))

Moderátor
11 éve
Várhatólag szombatig,vagy még tovább nem leszek,szóval ha addig bármiféle "csapatépítő tréning" lenne arról lemaradok.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Kár, pedig arra gondoltam hogy lehetne ma 8kor a Janikashow. Aztán már csak szünetbe.
.

Moderátor
11 éve
Nyugodtan tartsd meg a janika show-t! Mindegy,hogy egy Andris ott van vagy nincs.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Moderátor
11 éve
Ne,ő rosszabb mint jani.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
"Akkor Pista huánmigel, Jani meg máricsúúj. Én meg az operatőr, Jani meg egésznap énekli nekem a Mizut:D"
Zerocool
2011.03.03 22:47
--
[18:53:48] HuNi™: üzenetet ir az offtopiba jel
[18:53:51] HuNi™: fuss getzi
[18:53:56] Captain Jack Harkness ~ Dzsidzsi: OMG
[18:53:56] HuNi™: az
[18:54:14 | Módosítva 18:54:33] Jani 575: WÁÁÁÁ Kolumbiába szökök 8 év és leszek
[18:54:15] Jani 575: bb"
Ez akkor volt, mikor "kedves" jelt idegsítettük az F1el.

Basszus 2011es readek, milyen szépek is voltak azok az idők.. minden nap skypeon hülyülés. :DD áhh. nosztalgiáztam a beton fórumon egy kicsit. :)
.
«1...2021222324...67»