«1...7891011...67»

Felhasználó
11 éve
Ohh, elnézést. De legalább a KFT te lettél...xd
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
11 éve
Hogyisvolt? Pénz&Sárm nem halhat meg.
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Moderátor
11 éve
Csak én nem értem miről van szó?
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Hát a Barátok Közt-ről. Neked nem írta ki tegnap a facebook ismerőseidnek a nagy része, hogy "Meghalt Miklós úristen! Mi lesz így a Pénz&Sárm-mal??"?
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Moderátor
11 éve
Leszarom a facebookot,csak azért kell mert vannak olyanok akiknek hiába megy egésznap a skype leszarnak rajta,ott meg füttyentésre ugranak.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Akkor mázlista vagy.:)
Amúgy, ez azért van, mert mai rothadó világunkban túl sok a facebook-függő...
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
11 éve
Inkább leszek facebook függő, mint drogfüggő. Bár pár embernél már a facebook és az internet is drog. Még fürdés közben is nyomják..-.-
.

Felhasználó
11 éve
Nekem osztálytársam is van, aki fürdés közben is facebookozik...
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
11 éve
Inkább leszek facebook függő, mint drogfüggő. Bár pár embernél már a facebook és az internet is drog. Még fürdés közben is nyomják..-.-
Van, akinek mindkét függőség nélkül megy az élet. :P

Moderátor
11 éve
Öhm... xD
Nyugi,nem rád céloztam.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek
«1...7891011...67»