«1...910111213...35»

Felhasználó
11 éve
Hali Betonkukisok! :3
Jani mondta,hogy CW-t akar Beton [E] ellen,és kérte,hogy írjunk időpontot,nekem szombaton délután lenne jó mert vasárnap anyám zaklat minden percben,este meg wrestle mania lesz ^^.De talán szombat este jó lesz nekem.
EDIT : Mondjuk,ne várjátok szerintem erre a hétre a CW-t,mert csak 6 aktív tagunk van.(Én,Pro12,GmaN;D,Karex,boross,Exile)
És boross meg nem is tud játszani!:D

Ja,és még ATINTOR-a-RÉMED is aktív,szóval 7 aktív tag van,bár Ati mostanában minden idejét a modolásra tölti,és jól is megy neki.
EDIT : [E] Klánfórumán megnézhetitek a modokat :D A legutolsót töltsétek le,ha kiviszitek kocsival,és portok nélkül,megtapsolunk titeket.:D

Legutóbb szerkesztve CocaColaBoy által.


Moderátor
11 éve
A wm a tv6-on 20-an lesz delelott 11 kor vagy mikor,es nyugi nallunk sinvs max 5-6 aktiv tag.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
A WRESTLEMANIA április elsején volt bazdmeg..
Most mindenkinek cm punk a kedvence, az ezelőtti wmen meg mindenki Randynek szurkolt mikor ellene volt. Útálom az összes tv6os divatpöcsöt, felháborító a színvonal, a szinkron.. persze van kivétel de a 85%-a semmit sem tud és elhiszi ha aztmondják, hogy Undertaker holtember. Egyébként jövőhéten szombat délelött?
.

Felhasználó
11 éve
A HiaC meccs miatt muszáj lesz megnézni. :D Amúgy meg 2 éven belül ugyanúgy utálva lesz Punk, mint Cena. Semmivel nem jobb a karaktere.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
11 éve
Talán valamivel szókimondóbb és jobb inringje van. Egyébként az Extreme Rules ütötte a wmet. A wm nem volt olyan különleges kivéve a HiaC meccs a többi az átlagos volt. De az ER-n volt 3 igazán jó meccs.
.

Felhasználó
11 éve
Hello,
Szeretnénk veletek játszani egy clanwart. Amennyiben benne lennétek jelezzetek. Köszi

Felhasználó
11 éve
y000, flash. <3
.

Felhasználó
11 éve
megpróbálom majd beizzítani a stickmant a szuperszámítógépemen.

Felhasználó
11 éve
Szerintem már mindenki be van rozsdásodva. Egy létszámot majd mondjatok, hogy körülbelül mennyi emberre számíthatunk tőletek. Köszi

Moderátor
11 éve
Majd krisz ezt is megnyeri nekünk mint a másikat >.>Amúgy engem felírhattok a beton oldalára.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek
«1...910111213...35»