«12345...35»

Felhasználó
12 éve

Most komolyan, ilyen pro4x3 féle csicskák rendezte szarra el akartok menni? :D Az értelem forog a sírjában.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
Azóta ha nem vennéd észre, már a ti témátokban folyik egy cwről a beszélgetés.
.

Moderátor
12 éve
Amugy ez a tema minek?Ha kihivnak,ha ki hivunk valakit ugyse fog folyni semmi.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Sziasztok!!!
1 CW t szeretnénk rendezni olyan max 10v10 fő-re!
Ha az a döntésetek hogy IGEN,Akkor irjatok PM és megbeszéljük valakivel mikor lessz:)
Visszatértem!!!!

Felhasználó
11 éve
DonRobertoval egy sör-virsli 1-1 alapon kiállok. A többiek... tejet nem iszom, mert iszonyom van tőle.
Amúgy honnan a fenéből szedjünk össze tíz embert a kedvedért?

(a hócipőm televan már a mobilon való szmötyizéssel)

Legutóbb szerkesztve johnny_english által.


Moderátor
11 éve
En meg krisz 5-5 harcost erunk :x
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Csak én szarom le a cw-t :( ?
u wot m8
best timbersaw eu

Felhasználó
11 éve
Igen.!
(10karakter)
.

Felhasználó
11 éve
Ha nektek jó,jo 5v5 kb:)
Visszatértem!!!!

Moderátor
11 éve
Csak én szarom le a cw-t :( ?
Marc te majd helikopterbol fedezel minket :P

Amugy akkor holnap mikor meik realmon es ki ellen megyunk?

Legutóbb szerkesztve Arebosz által.

"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek
«12345...35»