«1...5678910»

Felhasználó
11 éve
Sziasztok peti vok 13-éves,hobbim az alvás,a stickezés,és a Biciklizés, Náraiban lakok szombathely mellet, szeretem a sajtot,babinénit és a csillámfa*lámákat :-) ja és régebben (skrillex99) néven voltam itt csak inaktivitás miatt kiléptem mert. Elromlott a gépem by:skrillex99
acc tulaj:skrillex99

Felhasználó
11 éve
Sziasztok!
Pálcika néven futok a játékban, napi killem min. 100
16 éves vagyok, igyekszem aktívan játszani, szombatonként általában nem játszom mert bulikra megyek ezért vasárnap másnaposan játszom xd
Azért szeretnék belépni a klánba mert egy jó társaságot keresek :)
getbanner.php?n=p%C3%A1lcika

Felhasználó
11 éve
nabil ha 2 hét alatt 2000 killt nyom akkor szerintem vegyük be és sokra viheti elentétbe velem tehát adok neki egy IGENT

Felhasználó
11 éve
Hát nincs veled ellenvetésem és ha a napi 100 kill is meglesz akk gyere :)

Felhasználó
11 éve
Kedves Night_Seaglls leadom a jelenkezésem.
Magamról:Vaskó Bence a nevem. 13 éves vagyok Szikszón születtem de Miskolci vagyok.Kb 1 éve játszom de kihagytam 1 hónapot mert nem volt net :/
Kedvenc idő töltésem a gépezés és a foci.
A Diósgyőrben járok focizni magas szinten.
A Klánról:Nagyon összetarók vagytok mindenki jófej.
Alig-alig káromkodtok(csak akkor káromkodtok ha nagyon muszály)
Aktív klán és jól killeltek.


Kb ennyi.
Üdv BenceCazorla



Felhasználó
11 éve
Adok egy gyenge igent ;)

Felhasználó
11 éve
Jelentkezek :D 1 éve játszok 1v1 2v2 3v3 mindig jöhet ;D
Elég jól szerkesztek banereket készithetnék a klán oldalára ha kéne pár db banert láthatok a profilomon amit én készítettem persze ha csak kapok a klámba 1 szerkesztési rangot na ennyi lett volna a kis jelentkezésem remélem felvesztek

THEking voltam
loader-dark.gif

Felhasználó
11 éve
Legyél picit aktívabb heti 200 kill :D

Felhasználó
11 éve
Sziasztok kedves Night_Seauglls

A mai napom leadom jelentkezésem ebbe a remek klánba!!

Magamról:
A polgári nevem Nagy Dániel vagyok, Budapesten élem az életem , 12 éves vagyok , szeretek focizni. Kedves vagyok.A nagy álmom közétek tartozni. Ismerek tagokat közületek. Kedvenc számaim: Pitbull Dance again.Kedvenc Foci csapataim: Fc Barcelona és Spanyolország.Napi killem 100 kill vagy 200.Ennyi!
Sziasztok!

Legutóbb szerkesztve Dannii által.

134139449837411423.gif

Felhasználó
11 éve
nem a legmeggyőzőbb jelentkezés de megkapod az esélyt
«1...5678910»