«12345...10»

Felhasználó
12 éve
Ide írhattok jelentkezéseket min. 4-5 soros legyen :)

Felhasználó
12 éve
hát ez nem tömegklán,a headshoot na az tömegklán

Felhasználó
12 éve
ez is igaz :D

Felhasználó
12 éve
Hello kedves Night_Seauglls

A ai napom leadom jelentkezésem ebbe a remek klánba!!

Magamról: 13 éves vagy Bali Hajagos Viktornak hivnak Dabasi lakos vagyok 7.évem taposom a Szent János Katolikus iskolában bár tanulmányaimmal nem dicsekszem de játszani azt tudok :) kaptam meghivot de azért leadom jelentkezésem biztos a mi biztos.

Nos ennyi lenne magamról.


Köszönettel az =NS= klánnak counter :P

Felhasználó
12 éve
Mennék a klánba! a nevem Norbi és csá!

Felhasználó
12 éve
szevasztok felvennétek vagy nem?
::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

Felhasználó
12 éve
nem 1 hónapja nem léptél be a játékba NEM
Meg azért 3-4 soros levelet kéne írnotok..

Felhasználó
12 éve
valaki léci vegyen vissza mert valaki belépett és kilépett a klánból

Felhasználó
12 éve
Szeretném megkérni a kedves jelentkezőket a továbbiakban arra, hogy NE LÉPJENEK KI három-négy nap után,legyen komoly szándékuk a klánba kerülés. Remélen érthető voltam
osszátok az igét testvéreim!! :D :D

Felhasználó
12 éve
safarinak igaza van (am kineveztelek modinak ;)
«12345...10»