«12» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
a robbantós fegyóknak ez a hátránya, a másik, hogy ha halott vagy, akkor neked mit számít hogy a megölőd meghalt e? fogadd el hogy ügyesebb volt és nem tudtad lelőni 2 másodperc alatt.... (nekem sokszor sikerül ::) )

Elit
11 éve
Én noobbal az esetek 70%-ában ki tudom magam mellől lőni az ellent, anélkül, hogy felrobbannék.

Nyilván azt kell kihasználni, hogy általában eszeveszetten lövöldözve futnak utánad...
(ezzel az accounttal csak a versenyen játszok)

Felhasználó
11 éve
De valljuk be, az a 30% már durván hiányzik, ha például 10000-et killeltél bele... az már 3000 kill

Felhasználó
11 éve
tényleg ennyire nehéz visszacsinálni azt, ami régen volt? hidd el, mindenkinek jobb lenne. kivéve aki csak erre utazik rá, az meg szarjon sünt

Felhasználó
11 éve
Az 300%. Ne rángasson az m4, és lehessen futás közben lőni quaddal, mert a miatt lemaradsz egy rakat pontról. Ne bonyolítsunk már túl minden egyszerű dolgot.

Felhasználó
11 éve
ha a lustaság fájna...

Felhasználó
11 éve
Like...

Az 300%. Ne rángasson az m4, és lehessen futás közben lőni quaddal, mert a miatt lemaradsz egy rakat pontról. Ne bonyolítsunk már túl minden egyszerű dolgot.
Nem kell túlozni. A lényeg hogy mindenki rohadtul utálja az új M4et (kivéve néhányak).

Felhasználó
11 éve
Nem kell itt vacakolni, miért nem lehetne olyan mint régen, Önkill nem kapsz érte pontot (vagy valami hasnló volt)
A lényeg hogy mindenki rohadtul utálja az új M4et (kivéve néhányak).
Megszokás kérdése, de ez még mindíg jobban hasonlít az m4re, mint a korábbi.

Legutóbb szerkesztve Persus által


Moderátor
11 éve
Nem kell túlozni. A lényeg hogy mindenki rohadtul utálja az új M4et (kivéve néhányak).

Mert "konzervatívok". Legalább is abszolút nem mondtak olyan érvet, ami miatt valóban jogos az utálat.

Egyébként gyerekek, mi a téma címe? Önkillért ne kapjon pontot az ember. Ez csakis LAW-ra, Noobra és X72-re vonatkozik. A többi fegyver nem ide tartozik. A témát zárom, mivel az ötleten semmi bonyolítanivaló nincs, régen már megvolt így oldva a dolog, egyszerűen csak vissza kell rakni.

Legutóbb szerkesztve Mark által

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
«12»