«1...910111213...17» Új üzenet

Felhasználó
7 éve
Múszály ilyen negativitásal hozzáálnod?


Nem negatívan, egyszerűen ki kell használni szerintem is minden percet ha netalán tényleg többen leszünk, hogy egy kis tömegmészárlást végezhessünk végre az ínséges idők után. :)

Legutóbb szerkesztve Iceberg által


Elit
7 éve
Én azt javaslom, ami a legegyszerűbb. Legyen fix időpont, aki megy-megy, aki nem, nem. Úgy vettem észre, hogy harcos, nem igazán azt akarod, hogy mindenki öljön egy ideig, hanem csapatot akarsz építeni, de ez nem egy céges buli, ahol csapatépítőre van szükség. Gondold át az egészet, és akkor szervezz ilyen összejöveteleket, ha nem rakod tele felesleges dolgokkal, és megsúgom neked, hogy senki nem fog csak azért a Panthiban ácsorogni, vagy hummerbe szállni és kocsikázgatni, mert te ezt találtad ki. Ez nem piszkálódás, csak nem látom értelmét ennyit szenvedni az egésszel, amikor sokkal egyszerűbben is le lehetne rendezni az egészet.

Felhasználó
7 éve
Èn annak is örülnék, hogy ha összegyülnénk vagy 20-an, és akkor még lehetne örökíteni a TABot egy screenshottal.
getbanner.php?n=Emerald13

Adminisztrátor
7 éve
csapatot akarsz építeni, de ez nem

Regen, es a mai napig is az volt sokunkra legnagyobb osztonzes belepni, mert lattuk, hogy a barataink fent vannak. Ha kozos programokon ossze tudsz haverkodni masokkal, lesz kedved felmenni hozzajuk a szerverre maskor is. Cserebe a Te baratainak is, aztan az oveiknek, es igy tovabb. Persze ez sima lovoldozes mellett is meg tud tortenni, de ha mar egyszer ennek az esemenynek a programok a lenyegei, hadd csinalja igy. Ha akarsz masfele eventet szervezni, ahol csak puffogtatas van, akkor szervezd. Szemely szerint amint lesz egy szabad hetvegem ez az esemeny utan, fogok tartani egy 24 oran at tarto sziget korbesetalast.

Elit
7 éve
Remélem egyszer megélem, hogy nem kötsz bele semmilyen hozzászólásomba, Banán. Ennek ellenére felesleges a rakat program, én, ha megyek, akkor maximum csak az ölésre, mert amúgy halálra unnám magam.

Legutóbb szerkesztve TheTattooedKoala által


Adminisztrátor
7 éve
nem kötsz bele semmilyen hozzászólásomba, Banán.

Jah, en is eszrevettem h utobbiakban sokat csinalom, sorry. De kajak, amit irtal, es most ebben a posztban is, hogy "ha megyek is az esemenyre amit honapok ota szervezel ilyenre, akkor nem fogom magam tartani a programokhoz". Ezert is irtam, hogy ha ez nem tetszik, akkor szervezz sajatot.

Elit
7 éve
Én még mindig úgy tudom, hogy ez egy ötletek topic, szóval javaslatot az ötleten belül még mindig bármikor és bárki tehet. Én nem azt mondtam, hogy ne legyen program, csak annyit mondtam, hogy felesleges. Mindenkinek saját joga eldönteni, hogy a programon belül min vesz részt, és akár tetszik, akár nem, nem fogja magát mindenki a programhoz tartani, mert miért tenné? Ezek régen is problémák voltak, és sosem lehetett normális programokat szervezni játékon belül, mert mindig volt, aki úgy se azt csinálta, mint ami a terv volt. Ez most sem lesz másképp.

Legutóbb szerkesztve TheTattooedKoala által


Felhasználó
7 éve
Am. Nem ezzel a végleges programok.

Adminisztrátor
7 éve

Addig egyet ertek, hogy nem kotelezo resztvenni abban, amiben az ember nem akar. En magam sem fogok. De van kulonbseg abban, hogy butasagnak tartasz valamit, ezert mellozod, vagy butasagnak tartod, ezert megszuntetned. Masoknak eddig tetszett az otlet, es harcos, aki jo ideje dolgozik ezen is igy szeretne.

Felhasználó
7 éve
Addig egyet ertek, hogy nem kotelezo resztvenni abban, amiben az ember nem akar. En magam sem fogok. De van kulonbseg abban, hogy butasagnak tartasz valamit, ezert mellozod, vagy butasagnak tartod, ezert megszuntetned. Masoknak eddig tetszett az otlet, es harcos, aki jo ideje dolgozik ezen is igy szeretne.
És ugyebár mint már Mondtam, ez az egész azért is jó, hogy végre valahára legyünk legalább 20-an.
getbanner.php?n=Emerald13
«1...910111213...17»