Új üzenet

Felhasználó
8 éve
Lehet hogy nagy baromságnak hangzik így elsőre de egy kis színt vihetne a játékba. Ha el lesz vetve el lesz vetve én megpróbáltam mert én nagyon élvezném ha bekerülne...

Tehát chet parancsal létre lehessen hozni szakaszokat és ameddig meg nem halt a szakasz összes tagja addig nem spawnol le a másik (/kill parancs ajánlott ha nincs aki megölhetne) miután meghalt mindenki egy helyre spawnoljanak és együtt egymást fedezve nyírbálják a stickeket.
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Mások értékelései az ötletről (14 értékelés):


Felhasználó
8 éve
szerintem jó az ötlet csak eventszerűvé kéne tenni... pl 10-11ig és 14-15 ig lehet szakaszokat létrehozni, vagy valami hasonló... mert ha mindig ez lenne az meg bizonyos szempontokból unfairrá változhatna... ja és persze limitálni kéne az egy szakasz létszámát (4 körül)

Moderátor
8 éve
A szakasz jó ötlet amúgy, csak a játék mostani formájában nem esedékes. Értsd, előbb kéne berakni játékmódokat mint ezt.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
8 éve
Ezzel az a baj,hogy 1 normális szakasz minimum 3-4 emberből kell,hogy álljon de csoda,hogyha összesen 4-en vagyunk fent.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017