«123» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
B+! Ha olyan nagyon fontos, hogy írj neki, akkor megteszed, leírod a nevét; továbbá őt ba@tatod a neve miatt! Problémád van, oldd meg magad! kléni ne írja meg helyetted a levelet?

Felhasználó
10 éve
Vagy aki szándékosan "idióta" nevet választ magának nem lehet pont azért teszi, hogy ne írjanak neki pm-et(?)
Mint például te. :D
Hogy ne legyen off : Szerintem is hülyeség ez,igaz,hogy valaki biztosan azért írja kisnagybetűkkel a nevét,hogy ne zaklassák a korlátolt 10 éves játékosaink.

Moderátor
10 éve
Vagy ha télleg nagyon jó fej vagyok: tab lenyomásával kiegészíti a félig beírt nevet ha egyértelmű.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Moderátor
10 éve
Hector már megvalósította az ő hsz-ében leírtakat, tegnap már szóltam, hogy zárják le a témát, talán ma sikerül.

Felhasználó
10 éve
Ez meg lett csinálva, nem?

Felhasználó
9 éve
Akkor már legyenek IDk. 1.nek lépsz be a játékba kiírja a tabon a neved mellett hogy [1], ha 2.nak [2] és így tovább, tehát /pm 1 asd | és nem kell a 20 karakterből álló neveket leírni
Day 1.

Moderátor
9 éve
Név írásakor tab -> kiegészíti a nevet
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
9 éve
Azt kéne inkább,hogy ha valaki PMbe zaklatja a másikat akkor lehessen a PMet tiltani a zaklatotól.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
9 éve
De basszus! Teljesen felesleges az egész! Elég egyszer beírni a nevét és ha(!) visszaír akkor az 'R' betű megnyomásával nem kell feleslegesen újrabeírogatni a nevet -_- Ha meg nem válaszol akkor meg nem kell zaklatni ilyen egyszerű...
asdpeniszx_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
9 éve
De azért akkor is, pl ha egy wickeded van, akkor elég lenne pl QuEtzCoatL így írnád a neved elég nehéz lenne megjegyezni :D
♥.!
«123»