«12» Új üzenet

Felhasználó
9 éve
Most már nem tudom hányadszora hozzuk fel a témát de zserintem nem lehet ugy megoldani a problémát hogy ne ugy legyen megoldva hogy az egyik fél ne legyen erősebb mert hát általábba azt a csapatot erősítjük amivel játszani szoktunk (GUNOS vagyok) igy hát:
M8 - MPG
-M8-al semi (azt nem tudom hogy álláskor no zoommal remeg-e mert ha igen akor azt megszüntetni)
-MPG a "golyó" sebeségge és a szélessége legyen mind kettönek ugyan akkora
M4 - QUADRO
-QUADRO a szorás legyen ugyan akkora a töltény szélessége is és akor máris ugyan az mint az M4 csak jobban néz ki +jah meg ne keljen megálni vele
LAW - NOOB
-talán a NOOB lövedékének sebeségét meg növelni
MP5 - ide új fegyver kell mert X72-nek köze nincs hozzá, megszüntetni meg nem akarom és szerintem mások sem ezért csak magábban lesz jó és ha ÍGY lesznek ki egyenlitve akor csak egy model kell az MP5 párjához meg a neve ami mondjuk szavazásal oldanátok meg.
Igen tudom hogy így akor a gunoknak 4 fegyvere lesz a techeknek meg 5 de szerintem nem boritani föl semilyen egyen súlyt se, az X72-vel meg szertnek játszani valakik igy azt ha kivennék akkor a "szivük szakadna meg bele" és lehet hogy ajátékot is itt hagynák
banner.php?tip=3&nev=atka33
getbanner.php?n=atka33

Mások értékelései az ötletről (14 értékelés):


Moderátor
9 éve
Snajper nem mozog ha állsz vele és nem célzol. Csak ránt egyet ha lősz.
A fegyverek lövési sebessége végtelen, amit látsz lassan haladni az csak van hogy legyen.;D
Láttál már minigunt? Kb. azzal lenne egyenlő a quadro ha nem kéne megállni vele.
A NOOB sebességét nem kell változtatni, amúgy is gyorsul folyamatosan.
x72 is van olyan lyó mint az MP5, ugyan úgy lehet távolabbra lőni, legtöbbször még esélyesebben betalál, szerintem rajtad kívül senkit nem zavar az x72-mp5 páros.:P
Szerintem te se tudod miért nincs semmi köze hozzá

Legutóbb szerkesztve Doxxy által

Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
9 éve
quadronál ugy gondoltam hogy a lövedék szélesége meg hát akor a sebessége is csökkenjen és akkor nagyából egyenlő lenne az M4-el nem??? :D
banner.php?tip=3&nev=atka33
getbanner.php?n=atka33

9 éve
Ezzel az egésszel az a baj, hogy olyan fegyverpárokat akarsz létrehozni a meglévők mellett amiknek közük nincs egymáshoz. Amiket itt felsorolás annál az is jobb ami most van.
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
9 éve
ez az a fegyverpárok megvannak:

m4a1-mpg
m8-quad
x72-mp5
law-noob

ha jól tudom :P
EnFoRcEr™

Felhasználó
9 éve
vissza kene tenni a lightbaser-t tobbfele szinben es sokfele mozgatassal. :D

Moderátor
9 éve
lightsaber*
Ötletek FAQ
"A kivett fegyverek (lézerkard, lángszóró) túl erősek voltak a többi fegyverrel szemben, rontották a játékélményt."

Legutóbb szerkesztve Doxxy által

Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Moderátor
9 éve
Miért hiszitek azt, hogy ezek a fegyverek párban állnak egymással? A lényeg pont az, hogy ne legyenek egyformák, és így lehessen balance köztük.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
9 éve
nem tudom de nekem tetszene ha az mp5-öt kicserénék egy Vector-a vagy egy UMP-ra
Vector:
152520.jpg
UMP:
ump_45_umbrella_arms_custom_by_redzaku-d48e9xo.png

9 éve
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 
«12»