«1...249250251252253...316» Új üzenet

Felhasználó
9 éve
getbanner.php?n=zuzi996

Felhasználó
9 éve

Legutóbb szerkesztve cornholio által

flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
9 éve
Road - Tűnj el.
Nosztalgia.
Alig bírja tartani a koronát a nyakam.

Felhasználó
9 éve

Felhasználó
9 éve
Off: Mi a fa... Ez miért nincs betaggelve a youtube-on 18+-ban? xd

Csak ,hogy ne legyen off.

ui.: a -1 killt ,hogy csináltad?

Legutóbb szerkesztve ReportTeemo által


Felhasználó
9 éve
Off: Mi a fa... Ez miért nincs betaggelve a youtube-on 18+-ban? xd

Van rajtuk tangabugyogó, meg piercing a mellükben. Ez nem elég neked?
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
9 éve
Mert most viszont retro!
Még mindig
És még mindig
De sok olasz van már e hszben
Csendes nagyság
"De sok zenét linkel már ez az ember"
...
Na jól van, ennyi elég is lesz
Azért aki szereti a retro-t, annak ezek alapok, de hátha pár dábsztepes gyerek is belehallgat 1-2-be és művelődik még egy picit
Szerk: nem hagyhattam ki: VOOOLARE

Legutóbb szerkesztve TSUNAMI által


Felhasználó
9 éve
A swing mindig is zseniális zene volt. Ha választhatnék, hova és mikor szülessek, 100%, hogy a 30-as évek Amerikája lenne. Besétálhatsz bárhova cigivel a szádban, mindenki ki van öltözve az esetek többségében, nem emós meg szvegpávagecikkel teli a 20 év alatti generáció, a bárokban swing szól, együtt isszák az emberek a scotch-ot meg a whiskeyt. Kissé klisés, de imádom.
Na mind1 oda próbáltam kilyukadni, hogy én "dábsztepes gyerek" volnék és attól még, hogy az a kedvenc műfajom, nem leszek műveletlen. Attól, hogy szánt szándékkal elutasítom az irodalmat, amit rám sóznak, mert szerintem haszontalan és unalmas? Egy picit. Attól, hogy rühellem a magyar zenék 99,99%-át, mert káromkodni és úgy kinézni klipekben mint egy surmó cigány, meg hang nélkül vernyákolni én is tudok? Talán. De attól, hogy dubstepet hallgatok, kurvára nem leszek műveletlen. Tudom azt amit tudnom kell, meg ami érdekel, semmi fölösleges.

Getter - Run Up

Felhasználó
9 éve
Akph

Legutóbb szerkesztve Kintsze által

"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/

Felhasználó
9 éve
A swing mindig is zseniális zene volt. Ha választhatnék, hova és mikor szülessek, 100%, hogy a 30-as évek Amerikája lenne. Besétálhatsz bárhova cigivel a szádban, mindenki ki van öltözve az esetek többségében, nem emós meg szvegpávagecikkel teli a 20 év alatti generáció, a bárokban swing szól, együtt isszák az emberek a scotch-ot meg a whiskeyt. Kissé klisés, de imádom.
g1402940280932139417.jpg
Jamie Berry - Out of my mind
Parov Stelar - Booty Swing (Skorge remix)
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..
«1...249250251252253...316»