«1...7273747576...316» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Egy ujabb friss electro/house, a drop eleg bejovos :)

Starkillers & Richard Beynon feat. Natalie Peris - What Does Tomorrow Bring

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve
Szerintem a tél legjobb house száma díjat ez nyeri:
ADELE - Skyfall (Yves Larock's Bootleg)
Ebbol az Adele bootlegbol egy radio edit-et azert jobban elfogadnek, bar igyis eleg depisre sikeredett. Ettol fuggetlenul, az "opera" es a house osszevonasa adott neki egy erdekes feelinget :)
Ha már "ház" és rangsorolás, nálam és még gondolom rengeteg másnál is 2012 1. helyén ez fut be.
Sebasitan Ingrosso & Alesso - Calling (Lose My Mind)<3
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve
Van különbség house és house között :D Nem írható le mindegyik a "tuctuc" kifejezéssel. Aki máshogy vélekedik, az nyilván nem sok ilyet hallgatott, de most nem ezt fejteném ki. Szóval nálam az ilyen mélyebb fajta vocalhouse számok viszik a pálmát újabban a korábbi kedvenc dance és electroswinghez képest. Azért mondtam, hogy a tél legjobbja, mert ez nem olyan, mint amit tömegvel dobnak ki mostanság, de szinte az összes nevesebb DJ is. Mindenki Aviciit másolja...semmi eredetiség... Az összes loop, sample mind-mind olyan, mintha egy akármilyen Avicii számot hallgatnék, aki régen a kedvencem volt, de mostmár faszom kivan vele. Lényeg a lényeg, ha tél van, akkor ne ilyen egyértelműen nyári számokat dobjanak ki, hanem...télit :D Mint amilyen ez az "ív lörok" szám, amit fent is linkeltem. Hogy tudnám leírni...Amiket te preferálsz, azok olyan számok, amiket a DJ-k a bulik elején játszanak, amikor mindenki részeg, repül és fel van dobva. Pörgősek. Ezekre lehet táncolni. Amiket én szeretek, azokat a bulik végefelé játszák, ilyen kis "chill"-es trackek, amikor már mindenki fáradt, alszik, vagy még mindig repül :D Persze egyik sem jobb, mint a másik ne értsd félre :D
Teljesen mertekben egyetertek. Bar teny, h Avicii-tol a "Levels" rengeteg feltorekvo fiatal DJ-t inspiralt, elsosorban a radioknak szant, mainstream muvekben lelhetoek fel az o sample-jai es loop-jai. Egy ropke 3 percbe a porgestol kezdve minden belefer egy Levels felepitesu szamba. Avicii a "Seek Bromance" (<3) ota mondhatni mainstream DJ lett, csakugy mint Afrojack vagy eppen Ingrosso, akik a mai stilust formaljak, es akiktol mar joforman csak hosszabb mixeikben talalunk nemi valtozatossagot. De ez mindigis igy volt, gondoljunk csak Paul Van Dyk-ra, aki a 2000-es evekben volt nagy peldakepe mindenkinek, vagy Tiesto, aki kicsivel kesobb robbant be a bizniszbe. Valakinek mindig diktalnia kell a tempot, kulonben nem lesz versenges; egyik lejart, jon a kovetkezo. A mainstramseg nem uj koncepcio :)
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve
Hát de akkor jöjjön az az új, mert a mainstreameket már unom. Minden DJ addig jó, amíg fel nem kapják. Ha csinál egy nagyon sikeres számot, azt hiszi, hogy ha egy alig eltérőt alkot, akkor attól is eargasm lesz a válasz? Nem is értem. A sikerszámok tényleg jók az első 10-20 alkalommal, de amikor századik alkalommal látom, akkor van az, hogy kurva anyád. Meg aztán az őt kopizók is... Afrojacket is imádtam a "hogyishíjják(?)" száma előtt, aztán manapság nem is hallgatom:c Avicii is a seek bromance óta unalmas. Jó számok, de ha 1-et hallottál, akkor az összeset. A jó öreg fedde még tud mutatni újat, csak nem gyakran dob ki számokat. Yves Larock dettó. Magyarok közül a B-Sensual dettó. De ilyenek, hogy Metzker Viktória meg mittomén...könyörgöm :D
Hát de akkor jöjjön az az új, mert a mainstreameket már unom. Minden DJ addig jó, amíg fel nem kapják. Ha csinál egy nagyon sikeres számot, azt hiszi, hogy ha egy alig eltérőt alkot, akkor attól is eargasm lesz a válasz? Nem is értem. A sikerszámok tényleg jók az első 10-20 alkalommal, de amikor századik alkalommal látom, akkor van az, hogy kurva anyád. Meg aztán az őt kopizók is... Afrojacket is imádtam a "hogyishíjják(?)" száma előtt, aztán manapság nem is hallgatom:c Avicii is a seek bromance óta unalmas. Jó számok, de ha 1-et hallottál, akkor az összeset. A jó öreg fedde még tud mutatni újat, csak nem gyakran dob ki számokat. Yves Larock dettó. Magyarok közül a B-Sensual dettó. De ilyenek, hogy Metzker Viktória meg mittomén...könyörgöm :D
Egy-Egy altalad preferalt szamhoz sem kell azert meg manapsag tul sokat keresgelni, rengeteg underground DJ van, akik pusztan sajat magukat adjak es kepviselik, mig persze le nem szerzodteti vmelyik nagyobb lemezkiado ceg :)
Ironia ide vagy oda, hugodnak meg mindig halas vagyok amiert megmutatta nekem ezt a jo kis mainstream, avicii alapu szamot. Nekem kurvara bejott, csak lenne egy franya full version mar belole :D

Amugy itt rengeteg uj, jo mixet lehet osszeszedni, foleg house/dance/electro stilusban, mind albumostul vagy kulon-kulon szamonkent, es raadasul ingyen (psszt!)
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve

Felhasználó
11 éve
R.I.O. feat. Nicco - Party Shaker. Cs szerverről szedtem.;D

Felhasználó
11 éve

Felhasználó
11 éve
Egy nagyon fasza es konnyen kezelheto online zenestudio, ahol elore megvagott es hangszerekbe csoportositott, tobb szaz loop-al lehet dolgozni. Versenyeket is hirdetnek, ahol megadott szamoknak a remixeit keszitheted el, majd a tobbiekkel meg is oszthatod es be is nevezheted oket. Egyelore, amig a beta verziojat tesztelik a vadi uj feluletnek, ketfele zenestudioban lehet dolgozni: Electrohouse es Dubstep. Egyetlen hatranya, h egyedul az electrohouse studioban engedi letolteni a sajat mixeidet.
Hobbi szinten ajanlom a kezdoknek, akik meg csak kiserleteznek a zenekeszitessel, de meg komolyabb programokhoz, mint az FL nem ertenek. :)

http://remixer.clubcreate.com/v2/electrohouse/launch.html
http://remixer.clubcreate.com/v2/dubstep/launch.html

A remix versenyeket a fooldalon talaljatok meg :)

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve
http://www.youtube.com/watch?v=6-TKhUZz5Ek
Remélem ma jön az új MB trekk. áhh. <3




És itt is van
MB, Garage.!

Legutóbb szerkesztve Jani által

.

Felhasználó
11 éve
«1...7273747576...316»