«1...2425262728...316» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
http://www.youtube.com/watch?v=dehrGNW1sr4 Kérlek osszátok meg ahol tudjátok. Kell valami reklám a bandának(egyenlőre a gitáralapból van meg egy kis rész de ha érdekelni fog valakit akkor továbbvisszük basszusal +dobalappal). Overdrive. Köszönünk mindent.:D

Felhasználó
12 éve
Elnémítva megnéztem. Tök király, amikor az afroamerkai basszgitáros belőve tépi a húrokat. :p (link nincs, mert nincs lejátszó /külön yt progi van/). Veletek (rapimádók) kapcsán két Pokolgép számot tartok szemelőtt: Ítélet helyett, Ne bántsd a fiút.

Felhasználó
12 éve

Felhasználó
12 éve
www.youtube.com/watch?v=RUjVblEolCI Leander - Nyolcadik főbűn.

Moderátor
12 éve
Nem dubstep, sem kifejezettem rap.
Dappy - Rockstar ft. Brian May

Felhasználó
12 éve
www.youtube.com/watch?v=L18S4BoDN68 Hirtelen felindulásból csinált darálás. Kérlek hallgasátok meg mert fontos lenne a nézetsége.:) Köszönöm.

Felhasználó
12 éve
Szóval egy 100W-os cirka 90k HUF-os kombó sz*r... oké... én meg használok egy régi stúdiómonitort basszkombó gyanánt, amit 35k-ért vettem, és így is örültem, hogy volt rá pénzem...

Felhasználó
12 éve
A torzítója nagyon szar. Pedállal torzítok. És lehet 90k huf de itt a név dominál.:D Am senkinek nem ajánlanám a marshall-t vagy mag az MG szériát.

Felhasználó
12 éve
A torzítópedálokat (meg úgy alapból mindenféle effekt-pedált) nem hiába találták ki ;)

Felhasználó
12 éve
nanemond...
«1...2425262728...316»