«1...345678» Új üzenet

Adminisztrátor
6 éve
Portwar, es daru tetejet vedeni, hogy ne menjenek fel.

Moderátor
6 éve
Én egy olyanra gondoltam, ami a BF1-ből ihletett meg, az operation. Ez annyiból állna, hogy egyszerre egy pontot kéne védeni, viszont ha a támadó csapat bevette azt, akkor jönne a következő objective, egészen az utolsó pontig. Lenne egy időkorlát a ticketek helyett, értelemszerűen ha lejár az idő és a támadó csapat nem foglalta be az utolsó pontot akkor a védő csapat nyert.

Egy példa erre mondjuk:
1. Maya piramis teteje (relatív egyszerű)
2. Lighthouse
3. Port daruk teteje
4. Delta complex teteje

Lehet bármilyen más is, ezt ki kellene tapasztalni (a legoptimálisabb az lenne, ha war nélkül a bunkerektől relatív a legmesszebbre keresünk pontokat, amelyet jól meg lehet védeni, ugyanakkor támadni se lehetetlen.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Adminisztrátor
6 éve
Jonak hangzik. De mi van ha pl delta bazisvedelem van, en vedo vagyok, es lighthousebol kempelnek?

Moderátor
6 éve
Igazából egyszerű, ha kempelnek hátul akkor az azt jelenti, hogy nem csinálják az objectivet, ergó még ha le is vadásznak többször is még mindig nem tudnak nyerni mert nem foglalnak. Meg amúgy a deltánál könnyen ki lehet harcolni a közelharcot, szóval még csak nem is érne semmit ha kempelnének. (a delta belsejébe nem lehet egyszerűen belátni ezért egy erős védekezési pont legutoljára)
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Adminisztrátor
6 éve
W8 akkor nem ertem. Van 2 pont, az egyik tekk a masik gun, es egymaset kell befoglalni? Akkor lehetne valami ilyen h mindket csapatbol valaki a VIP, rajta legyen olyan fejfedo ami masokon nem lehet, es ot kell likvidalni. Amelyik csapatbol elobb meghal az vesztett.

Felhasználó
6 éve
szerintem nem erre gondolt krisz de ezt jobb ötletnek tartanám.

Moderátor
6 éve
ha van pl 3 helyszín, a legközelebbitől a távolabbiig haladva kezdesz foglalósdiba, ha első helyszín captured, jön a következő
op vagy
http://battlefield.wikia.com/wiki/Rush hasonló
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Moderátor
6 éve
Most hirtelenjében szerintem félreértettük egymást, megpróbálom kifejteni mire gondoltam. :D

Nem egymásét kell elfoglalni, az egyik csapat végig támadó, a másik csapat pedig végig védő. Pl. van 4 helyszín, amit meg kell védeni (mint leírtam felül) Ha a támadó csapat elfoglalja az első helyszínt (fontos, hogy egyszerre csak egy aktív pont van, a többi nem érvényes) akkor a védő csapatnak vissza kell húzódnia a következő pontra védekezni. Visszatámadni nem lehet az előző elveszett pontra a védő csapatnak.

Amit te írtál az is jó, csak kell hozzá 2 önkéntes VIP, aki vállalja hogy sokat nem fog akciózni a játék végéig. Ezeket le kell tesztelni balanszolási okokból. Érvényes foglalás annak számít, ha legalább egy játékos eljut egy adott pontra. Lehet csinálok egy kis próbát pár emberrel, kiírom üzenőfalra is.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Moderátor
6 éve
ha van pl 3 helyszín, a legközelebbitől a távolabbiig haladva kezdesz foglalósdiba, ha első helyszín captured, jön a következő
op vagy
http://battlefield.wikia.com/wiki/Rush hasonló

Igen, csak ticketek helyett (ami ugyanúgy jó lenne csak nem tudnánk jelenleg számolni a ticketeket, ha csak nem számolja valamilyen bíró folyamatosan ami nem olyan izgalmas meg nem is egyszerű) időkorlát lesz.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Adminisztrátor
6 éve
Jah igy mar tisztabb. De akkor nem valasz meg az eredeti keresemre. Vedo vagyok, de ugy se lennek jo csak tavolrol, elmegyek a tamadok moge pl messzebbre (pl deltarol tamadnak portba, en felmegyek fantasy). Ez legit lenne? Ugyanez ha tamado lennek veletlen, mert inkabb fedezni akarom a tobbiek elorenyomulasat.
«1...345678»