«1...678910...32» Új üzenet

Felhasználó
9 éve

Felhasználó
9 éve
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
9 éve

Moderátor
9 éve
Szia xy :) azért írok, mert egy éve egy rendezvényen megsérült a fülem és azóta is zúg. Ugyan nem ismerlek, de ezt fontosnak tartom annyira, hogy lásd. Azt akarom elérni, hogy ez mással ne történjen meg.

Az elmúlt évben folyamatosan gyógymódokat kerestem és mindent kipróbáltam amit tudtam, sikertelenül. Eközben viszont sok információt megtudtam a saját esetemről, és, hogy más hogyan tudná elkerülni.

Gyógymód gyakorlatilag nincs, akinek koncert után pár nap alatt elmúlik az örülhet, de nem biztos, hogy mindig ilyen szerencséje lesz. Az emberek kb. egy tizede valamiért hajlamosabb a fülzúgásra, ez nem azt jelenti, hogy az ő fülük hamarabb megsérül, hanem, hogy a sérülés utáni napon nem áll helyre. Ezen kívül a depresszió extra kockázat. A fülzúgásban szenvedők jelentős része depressziós volt, amikor kialakult az állapota. Fülzúgás nagy zajtól azokban is kialakul, akik nem különösebben érzékenyek, csak nehezebben.

Kevesen figyelnek a fülükre és csak mostanság jönnek rá az emberek, hogy nem jó amit csinálnak, a dj-k és énekesek már egy ideje védik a fülüket fellépésen, de a résztvevők szinte soha. Ha egy családtagod rendelkezik folyamatos fülzúgással vagy tudod magadról, hogy hangérzékeny, depressziós, stb. vagy akkor különösen figyelj ezekre, hátralévő életed egészsége lehet a tét.

ajánlott biztonságos időtartamok:
http://www.dangerousdecibels.org/education/information-center/decibel-exposure-time-guidelines/

köszönöm, hogy elolvastad

Felhasználó
9 éve
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
9 éve

Legutóbb szerkesztve Sztrájnox által


Felhasználó
9 éve
uhrin benedek
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
9 éve

Felhasználó
9 éve
ilyenek voltak az őseink

Felhasználó
9 éve
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”
«1...678910...32»