«1...9495969798...109» Új üzenet
Az elmúlt egy hónapban büntetést kaptak:
Név Büntetőpontok Kitiltás

Felhasználó
8 éve
Mystic az Tagsag témában írta
Szerintem meg nélkülözni kellene a bunkó, flegma válaszokat. Nem hiszem el, hogy ezt a maradék pár embert sem tudjátok annyiba nézni, hogy egy normális hangnemű választ tudjatok nekik adni. Unom már azt nézni, hogy ha valaki kérdez akkor egy értelmetlen fos választ kap vagy ha valaki egy új ötletet vet fel, akkor kapásból el van utasítva, mert vagy nemtörődöm vagyok vagy, mert az épp nem tetszik holott a játékosok szája íze szerint kellene formálni az oldalt és a játékot nyilván egészséges szinten. Ez az egész stick úgy el van baszva, ahogy csak van. A moderátorok nem végzik rendesen a munkájukat (tisztelet a kivételnek), ahogy az adminok is szarnak mindenre. Ha már rangot kaptatok, kedves moderátorok és adminok lehetne annyi eszetek, hogy nem büntetgettek minden szarért, pláne nem 10 vagy 20 pontokkal, hogy az a néhány felhasználó x ideig ne tudja használni az oldalt ezzel akár őt is elüldözve innen. Ebben a válságos időszakban rohadtul nem kéne szem előtt tartani a korábban felállított szabályzatokat. Lássátok már át a dolgokat! Próbáljátok meg egy kicsit több szabadságot hagyni az aktívabbaknak! Próbáljatok meg a kérdésekre normális válaszokat adni! Egyébként az is tök jó, hogy tétlenül álltok és nézitek ahogy a játék már az utolsókat rúgja. Teljesen jó, hogy az oldalon semmilyen frissítésre nem lehet számítani, mert "a faszom fog ezzel megint órákat szarakodni". Szerintem is úgy kell elutasítani az ötleteket, hogy egy normális indoklást nem bírtok adni. És persze! A saját magatok által kijelölt idő korlátot nem bírjátok teljesíteni. Tökéletes hozzáállás. Pont nektek kellene kitartani és tenni azért, hogy jobb legyen. Példát mutatni. Oké, hogy ez egy amatőr játék, de azért lehetne úgy viselkedni, hogy ez az egész egyáltalán komolyan vehető legyen. Amíg ezeken a szinte magától értetődő dolgokon nem változtattok ide nem, hogy újak jönnek, hanem csak egyre többen mennek el, amíg a végén senki nem marad. Ja és igen, szarok rá, hogyha megbüntettek azért, mert kiálltam a többiekért és magamért ezzel kiadva a nemtetszésemet. Ilyen körülmények közt én sem szándékozom tovább aktívnak maradni. Pont mindegy lesz.
Akkor most kivételesen végzem rendesen a munkámat.
Szabeszt fórummoderátornak!

Elit
8 éve
Dzsedzsi az Új moderátorok témában írta
Az kéne még
Nem lehetne trollkodnom =<
dehogynem :D pizzadoxként troll, doxyként admin, nem?
Offolás

Elit
8 éve
EINBAHNSTRASSE az üzenőfalon írta
@Mr|12068: Abba hagytam és ezért bünti pont jár szóval éccakát
Ez nem chat. Számtalanszor írtál már egymás után üzeneteket.

Moderátor
8 éve
Gadjet az Offtopic 2. témában írta
IM NOT SPEK LONDON SORRY
Nem vagy vicces.

Legutóbb szerkesztve Arebosz által

"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Elit
8 éve
MPG* az üzenőfalon írta
valaki jöjjön játékra
Szabálysértés

Elit
8 éve
EINBAHNSTRASSE az üzenőfalon írta
Bocsi emberek meg lehet büntetni de NE CSAKAZ OLDALON LEGYETEK KÖNYÖRGÖM mert ez így nagyon nem jó hogy csak én vagyok játékba
léccccccccci
Szabálysértés

Moderátor
8 éve
Hel az üzenőfalon írta
@0123456789öüó|12119: Tudok egy jobb játékot:
Takarodj

Legutóbb szerkesztve speed által


Moderátor
8 éve
crank_that az üzenőfalon írta
@Zwack|12125: 01, ezt írta:sírok mert nem engedi elindulni a játékot a gép =(
és hel meg ezt válaszolta.: Tudok egy jobb játékot:
?

Legutóbb szerkesztve speed által


Elit
8 éve
Before* az üzenőfalon írta
De kléni nem is játszik :P mm nnnnnnnnnnnnnnnnnbhbnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnn Beragadt megint a space...
Kéretlen üzenet

Moderátor
8 éve
deeZ_nutS az üzenőfalon írta
sepd fak yu
Sértegetés
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek
«1...9495969798...109»