«1...4243444546...109» Új üzenet
Az elmúlt egy hónapban büntetést kaptak:
Név Büntetőpontok Kitiltás

Felhasználó
10 éve
VK1602 az Offtopic témában írta
Márt megint megy a mucsa mint mindig :)
Felesleges munka a moderátoroknak, ráadásul multiaccal.

Felhasználó
10 éve
Killer_man az Offtopic témában írta
Kléninek ebben igaza van :) Az egész offtopic mára egy kurva nagy faszság lett. Vk1602 is jól mondja :)
Káromkodás

Felhasználó
10 éve
Jani az Offtopic témában írta
Szerintem elég csak addig várni, amíg megunom a vitájukat, és mindenki megy 2 hónapra. :P
Köszi. Már régen elakartam jutni Hawaiira.
Tilos a moderátorok munkáját szándékosan megduplázni

Felhasználó
10 éve
Annie az Offtopic témában írta
6prckadl8wjb7hog6lg.png
Na ezzel kéne valamit csinálni, túl nagyrahiszi magát.
Ha köszönök másnak, beszól. Amikor rohadtul nem hozzádumálok.
És még ha nem elég, egyből kurva anyázik, mert ő ugye mindent megtehet.
Jó lenne csinálni valamit mert kurvára nem teszek semmit.
Mellesleg lelövöm, vagy campelek, egyből ugyan azt írja, kurva anyád janogeci mia rohadt a pádért camplesz te low. :)
Úgy gondolom, hogy a magánjellegű problémáidat nem itt kellene kiteregetni, hanem négyszemközt lerendezni a másik érintettel. - Az már egy másik dolog, ha nem értesz a nyelvén. - Ez most körülbelül olyan volt, mintha valaki terrorizálna in rl és te rohannál a szüleidhez. Az ilyeneket vagy le kell szarni vagy értelmesen elmondani, hogy nem kéne, illetve megbeszélni. Ha, pedig erre nem nyitott, akkor önmagát minősíti. Én az előbbit tanácsolom neked enyhe személyeskedéssel. Ráadásul, ha ok nélkül teszi, akkor pedig még az energiát is kár rá pazarolni.
Káromkodás

Felhasználó
10 éve
Snacarus az Offtopic témában írta
Megjött neki..hagyjátok már. Btw, másnak is lehet sz.r napja, mindenkit ki lehetne egyesével ugatni... ez egy játék!! Ne vedd magadra, kész.
A szavak kipontozása nem mentesít semmi alól

Felhasználó
10 éve
Szotyee az Offtopic témában írta
Megjött neki..hagyjátok már. Btw, másnak is lehet sz.r napja, mindenkit ki lehetne egyesével ugatni... ez egy játék!! Ne vedd magadra, kész.
Igaz hogy ez már lassan 1 hetes screenshotból lett kivágva, úgy tűnik neki mindig sz*r napja van.
A szavak kipontozása nem mentesít semmi alól

Felhasználó
10 éve
Snacarus az Offtopic témában írta
Igaz hogy ez már lassan 1 hetes screenshotból lett kivágva, úgy tűnik neki mindig sz*r napja van.
Hát.. én nem járok fel rendszeresen, így nem tudhatom.. :D
Adjatok neki boldogítót.. az én szívemhez is gumicukron át vezet az út ><



Klényi, te meg írtál volna 1 perccel hamarabb, most muszáj voltam idézni :( *rejtettszarkazmus*
Moderátor sértegetés

Felhasználó
10 éve
FlipFlop az Offtopic témában írta
Na ezt beszéltem. ;)
So Janokus..
QE5PC0tvAwMCUApERAVR
Tanx
Sértegetés

Felhasználó
10 éve
Szotyee az Offtopic témában írta
6prckadl8wjb7hog6lg.png
Na ezzel kéne valamit csinálni, túl nagyrahiszi magát.
Ha köszönök másnak, beszól. Amikor rohadtul nem hozzádumálok.
És még ha nem elég, egyből kurva anyázik, mert ő ugye mindent megtehet.
Jó lenne csinálni valamit mert kurvára nem teszek semmit.
Mellesleg lelövöm, vagy campelek, egyből ugyan azt írja, kurva anyád janogeci mia rohadt a pádért camplesz te low. :)
copikakung_www.kepfeltoltes.hu_.png
Inkább ne süllyedj le a szintjére, sajnos én lementem oda.
Játékbeli beszélgetés közzététele a képen beszélgető személyek beleegyezése nélkül

Felhasználó
10 éve
johnny_english az Offtopic témában írta
Szerintem elég csak addig várni, amíg megunom a vitájukat, és mindenki megy 2 hónapra. :P
Én tényt írtam, te véleményt. A későbbi "meddig vitáztok még?" kérdésed azt mutatja, hogy a véleményed nem is szilárd meggyőződés. Ajánlanék egy agykontroll tanfolyamot, hogy szugerálj magadba egy kis tökösséget. :)
Tilos a moderátorok hatalmát kétségbe vonni.
«1...4243444546...109»