«1...2021222324...109» Új üzenet
Az elmúlt egy hónapban büntetést kaptak:
Név Büntetőpontok Kitiltás

Felhasználó
10 éve
gyozo15 az video nonanimus témában írta
Azért nincs, mert a készítőjét valószínűleg bannolták a játékból vagy törölték az accját.
Szabálysértés

Felhasználó
10 éve
LaaCosTaa az video nonanimus témában írta
Mivel a videót SkythekidRS készítette és őt bannolták.
Szabálysértés

Felhasználó
10 éve
Páncélos az Kérdezz - Felelünk témában írta
1: Kérdezhetek valamit? ^^
2: Ugye igen?
3: Miért nem lehet a grafika 1920x1080-as?
és 4: kléni, miért vagy ilyen lusta???
Offolás

Felhasználó
10 éve
balints az üzenőfalon írta
cigány gevi vagyok
Örülünk neki.

Felhasználó
10 éve
spaceworm az üzenőfalon írta
ki áll ki velem nem viccelek

xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDDXDXXDXDXDXDXDXDXDXD
Kéretlen üzenet

Felhasználó
10 éve
Annie az Kérdezz - Felelünk témában írta
kléni, nincs egy kotlós tyúkod? :s Csak kölcsönbe kéne.
Offolás

Felhasználó
10 éve
300 az üzenőfalon írta
@kléni|22260: buzi kléni buzi Mark buzi Oli buzi Sapdaysiptem vagy mi a fasz a neve buzi Hector buzi modik bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Ehh, ezt rossz volt elolvasni is. Legalább változatosabb virágneveket használtál volna...

Moderátor
10 éve
Firzen az Music témában írta
Huhh ennyi fogyatékost...Szóval:
Ti milyen alapon döntitek el egy zenéről, hogy az zaj-e vagy nem? Ki a faszomok vagytok ti? De most komolyan. Ha nem tetszik, nem kell hallgatni. Kész. Nem ótvar paraszt geci módjára lefikázni egy egész műfajt, amit milliók imádnak. Én se mondom a rockra, hogy unalmas búvalbaszott szar, pedig megtehetném, de nem én fogom ezt eldönteni, sőt senki más sem. Az elektro műfaj igenis élvezetes, csak máshogy, mint a rock vagy metál. Akinek nem inge, az ne vegye magára. Aki meg igen, az hülye. Ennyi. Én speciel nyitott vagyok minden műfajra, van amelyikben egyik se tetszett, mégsem vagyok róla negatív véleménnyel, mert jöhet ki olyan, ami megtetszik. Így kellene felfogni, nem úgy, hogy "én a hörgést meg a sírdogálást szeretem, aki meg pörgősebb, boldogabb zenét hallgat, az hülye, meg zaj, meg nem zene :0" Takarodjatok el a faszba a véleményetekkel, kurvára senkit sem izgat. Lehet ezért utálni, meg bannolni(de tényleg, nem fogok megsértődni, nemmintha ez szempont volna:D, egyetlen kérésem, hogy ne töröljék a moderátorok. Írjátok ki belőle az offenzív szöveget, vagy amit akartok, csak maradjon kint) , meg minden, de baszottul elegem van már a sok kis sznob éretlen hülyegyerekből.
Köszöntem.
Sértegetés
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
10 éve
Schwalbe az Music témában írta
Na várjunk csak! Nem az electroval van bajom. Hanem a divatszarokkal.
Offolás
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
10 éve
Spanczy az Music témában írta
Izlesek es pofonok. Szemely szerint en a rock-tol tudok agyfaszt kapni, en azt neveznem zajnak. Mivel a rock mufaj irant alapjaban veve jelentosen alacsonyabb az erdeklodesi kor, mint a modernebb es mainstreamebb pop, electro es dance irant, ezert ebbol kiindulva valoban nem lehetne nezettseg alapjan osszehasonlitani egy rock es mondjuk egy electro szamot. De a sajat mufajanak koreben, a hasonlo stilusu zenek kozott azert csak ad nemi megitelesi alapot a nezettseg, es en ennek fejeben gondolkodtam. :/
Offolás
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal
«1...2021222324...109»