Új üzenet

Adminisztrátor
6 éve
A napokban felmerult a jatekbeli voicechat otlete, plusz korabban Zodiac ugykodott vele egy darabig. Most Dzsedzsi szponzolalasaban egy Discord csoportkent fog megvalosulni, plusz a szerver szolgalhat a Skype csoport alternativajakent. A nagyobb klanok akar igenyelehtnek sajat csatornakat is.
Idézet:
Discord: egy a Skype-hoz vagy TeamSpeak-hez hasonló, játékosok számára kitalált felület. Van benn text és voice chat is. Kattints IDE a letöltéshez/ regisztrációhoz.

A Discordot letöltve a bal oldalon lehet hozzáadni szervereket. A Stickman Discord szerver linkje: https://discord.gg/ZqNPn5a

A szerver célja a kapcsolattartás, kicsit közvetlenebb módon mint itt a fórumon. Beszélgethettek játék közben, és játszhattok együtt más játékokat is.

Felhasználó
6 éve
Ennyire nem kéne érdeklődni, nem férünk be egy szerverre.

Felhasználó
6 éve
szerintem sokak ilyen 'fene se fogja ezt kikeresni a fórumok közül" gondolataik vannak. Egyaltalán nem olvasnak fórumot/1-2 külön témát)

Legutóbb szerkesztve Dzsedzsi által


Felhasználó
6 éve
Az a hogy nem igen kaptak rá az emberek a Discordra.
Kilehetne ezt írni az üzi falra is?:D
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
*mondtam baninak hogy ha van ideje rakja ki főoldalra / accountra egy külön menüpontként. majd ha lesz ideje megcsinálja =)

Felhasználó
6 éve
Irtal valamit ezzel kapcsolatban dzsedzsi, de nem tudok ezzel foglalkozni, mert jelenleg meg van halva a gepem. Sorry.

Szerk:
Megvan a gépem, és csatlakoztam is. :3 mondjuk egy darabig csak hajnalig leszek fennt játékba, discordon egyaránt :c

Legutóbb szerkesztve Stain által

kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
6 éve
csak tudj róla hogy van és bármikor feljöhetsz ;)

Adminisztrátor
5 éve
Nehany fejlemeny Discord kapcsan.
1, Amint eljut odaig a Discord fejleszto csapata, fel lesz ismerve a jatek, es kiirja ha tolod vele.
2, Benne vagyunk egy magyar jatekok-csoportok kozt futo csereprogramban, ez regota az elso nagyobb reklam a jateknak.