«1...2627282930...84» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Aki honlapon moderátor, játékban is lehetne kick/ban joga.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Admin kezdetekkor megmondta, hogy a játék nem lesz moderálva, és nem is változtat rajta (skypen volt tegnap szó róla).

Felhasználó
12 éve
Miért? Néha nagyon is kéne, még ha nem is olyan szigorúan.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
A klánoknál fórumon, létrehozott valaki egy témát. Ott ugye aki létrehozta az letudja zárni, meg stb...
Az hozzá lehetne tenni, hogy még azt a szobát amit ő készített abban a szobában törölni is tudjon felesleges hsz-ket.?

Felhasználó
12 éve
Elég a moderátori rang.

Adminisztrátor
12 éve
A játék moderáláésával kapcsolatban elmondom itt is:

Ha valakinek nem tetszik az, hogy valaki más faszságokat ír a chaten. Ki a hibás? Az, aki a chatet olvassa értelmetlen öldöklés helyett.

Felhasználó
12 éve
Külön Worldmodel és Viewmodel fegyvereknél... (modolásnál jól jöhet)

(Menüben kikapcsolható) lábak. Különböző gesztusok számgombokhoz vagy chat ( pl. szalutálás, integetés stb...)

Ez volna az én holnapi (ja még csak 23:34-van) ?#@! MAI ötletem...
Hogy működik ez?
Ctrl+Alt+Balta

Felhasználó
12 éve
Tisztába vagy a modolás alapjaival.. -.-"

A lábakat felejtsd el, az emote, meg majd listán van..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Moderátor
12 éve
Az M82 távcsöve körül is legyen fekete az egész mint pl cs-ben.Szerintem jobban nézne ki mint a mostani térgörbítés,és,hogy az M82 még alkalmasabb legyen közelre is meglehetne növelni a lövedéke "ölősugarát" akkorára mint az MPG-jé.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
12 éve
Az M82-höz annyit, hogy az se lenne rossz, ha zoomba a távoli csapattársak nevei is látszódjanak.
"There is only one way to become champion; never fucking lose."
«1...2627282930...84»