«1...2324252627...84» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Szerintem mindenképpen visszakéne mostmár rakni Outland-et. Sokaknak hiányzik 1v1-nél,2v2-nél stb...

Felhasználó
12 éve
Új eventnek: out visszarakása. Igen jó vicc :D.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Klánfórum: Hogy ha nem vagyok klánban, ne látszódjon egy Fórum gomb a Klán menüpontnál. Úgyis csak a sajtbálnára visz.
Üzenőfal: A mondjuk 5 soros üzenetekre tegyen automatikusan Tovább-> gombot. Így sok helyet lehetne megtakarítani.
Banner: Ez ne látszódjon az "Egyebek" közt a nem bejelentkezett embereknek. Főoldalra visz csak.
+
játékba: fejfedő megjegyzése tényleg jól jönne. Karácsonykor pedig egy kis karácsonyi skines házak, hóesés, halk csengőszó, stb...
oldalra: az Egyébben a modoknál legyen egy rövid bemutató, amit addig látunk, ameddig rá nem megyünk a mod oldalára(értitek, nem?)

Adminisztrátor
12 éve
Legyen egy központ, ahol minden moderátor (és admin!!!) láthatja, hogy melyik moderátor kinek mikor milyen okkal mennyi pontot adott... Én személy szerint szeretnék belelátni, hogy hogyan büntetnek a moderátorok, és, hogy igazságosan-e... Ne legyen az, mint a BKV-nál a végkielégítésekkel, mert a fű alatt történt... Tartsunk mértéket! (És itt a fórumon a törölt üzeneteknél ne csak azt mutassa, hogy ki törölte, hanem azt is, hogy adott-e érte büntetést, vagy nem...)

Felhasználó
12 éve
Remélem, talán nem lerágott csont: lehetne folytatni a játék "történetét".
Ami idáig történt, a reaktor felrobbanása, különböző épületek megjelenése-eltűnése rendben van.
Ezt a témát továbbvéve, a régebbi épületeket, esetleg a klánbázis sziget épületeit lehetne telepíteni a térkép másik felére, mondjuk arra a területre, ami az Industrial és a Panti mögött van, és ezt a régi-új "városrészt" teleporttal összekötni. A kibővített városrész utcai harccal toldaná meg az eddigi lehetőségeket...
"Knowledge is power."

Moderátor
12 éve
Az én ötletem: a sz@r-t ne cenzúrázza.Sok szót nem lehet leírni emiatt.pl:visszarúgás,szarvas,szarkofág,visszaránt,stb...Legalábbis engem idegesít amikor írni akarok valamit és a szó közepén nőtt egy virág ami miatt újra le kell írnom csak .-al elválasztva,vagy az a-t @-ra cserélve.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
12 éve
Több szerver alkalmazása nagy problémát okozna? Csak mert előfordul, hogy olyan orbitális laggok vannak, amik kezelhetetlenek. Ugye régen volt Bolint, Admin stb... szerver, most ha jól észlelem csak egy van. Lehet ezen nem segít a szerverek növelése, akkor elnézést. Továbbá az ALT+TAB módszer, tudom, hogy tabu, de azért az is remek lenne, ha nem csak ablakos módban működne. Mostanában még elég gyakran dobja ki az összes játékost PING reasonnal. Ezenkívül még szerintem azt visszakéne hozni, hogyha ölsz 125-öt, akkor ha visszalépsz a menübe, teszemazt' fegyvert cserélni, akkor ne nullázza le teljesen a killeket, előbb-utóbb úgyis kidob, ez szerintem meg már nem oszt- nem szoroz rajta, de azért mégsem mindegy.
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Adminisztrátor
12 éve
1) Most a webszerveren fut (linux alapon) a szerver. Stabil. Nem kell más. A laggolás meg a felhasználók saját internetétől függ. Ennyi
2) A killeket lementi a szerver. Akkr meg?
3) Nyilván oka van az Alt+tab tiltásának.

Moderátor
12 éve
Azt mondjuk meg lehetne csinálni, hogy full screenben is úgy működjön az alt-tab mint windowedben. Azaz kidob a főmenübe.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Adminisztrátor
12 éve
Az alt-tabot nem lehet megcsinálni az engine készítése elején egy komoly (és javíthatatlan) tervezési hiba miatt.

A többi ötletet felírtam.

A forrással kapcsolatban keressenek meg emailben azok, akiket komolyan érdekel.
«1...2324252627...84»