«1...2021222324...84» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Nem tudom lehet hogy csak nálam nem jeleníti meg a gif képemet a profilképemen de nem hiszem. Hogy ha nem jeleníti meg akkor megtudnátok oldani hogy a gif képet is megjelenítse. Fogalmazás 1-es tudom. : )
HAJRÁ EGER, LEGYEN VILLANYFÉNY A STADIONBAN!!!!!!!

Felhasználó
12 éve
Direkt nem jeleníti meg.
Az lenne az Ötletem, hogy Klánfórumba bemehetne a szavazás.
Ez meg, ha minden jól megy hibátlanul kész :D

Felhasználó
12 éve
Lowak, trollok, klónok szűrésére: Chatre a frissen regisztrált felhasználók nem írhatnak egy megszabott ideig. Mondjuk egy hétig, vagy akármeddig. Nem regisztrált felhasználók pedig egyáltalán nem írhatnának. Ezzel kevesebb újonc lenne, ami a normális és veterán tagoknak jól jönne, viszont kevesebben játszanának a játékkal. Vagy nem.

Játékosok letiltása: Tehát egy tag, akit nem akarok látni sem, mondjuk le lehessen tiltani, pl az IP címét. Így a játékban, és chaten sem látnám. Vagy nem tudom. Azt sem, hogy megoldható lenne-e. Viszont nagyon hasznos lenne.

Wide felbontás (még mindig) : Halálomig fogom ezt kérni. Ezzel nem lenne előnyben senki, csupán a wide monitorosok is úgy látnák a játékot, mint a 4:3-ok.
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Felhasználó
12 éve
A mondok részbe a feltöltésnél lehessen youtube videót is kirakni. A képeknél lenne, mint a Chrome Webstore-ban.
Aláfirkantás...

Adminisztrátor
12 éve
Ennek nincs sok értelme, mert attól hogy az újak 90%-a ostobaságokat kérdez, annak a 10%-nak meg kell adni a lehetősséget arra hogy informálódjon..



Ebbe viszont van valami. De van egy olyan érzésem hogy túl bonyolult megcsinálni.. :D

Ugy gondolom nem a te dolgod elbiralni az olteleket.

Moderátor
12 éve
Úgy gondolom, álljatok le az ötletek itt történő megvitatásával. Tünés offtopikba az ilyesmivel, itt csak a tényleges ötletfelvetés legyen, és a tőletek többet tudó moderátorok, vagy ha valami csoda folytán Admin ide téved, az ő reakciói legyenek. Vagy elkezdek újra büntetni.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Jó lenne ha lenne ha az Adminisztrátor szobor alatt lenne egy teleport ami elvisz egy szigetre aminek a neve: Céllövölde és ott különböző célpontok vannak és ha valaki végig tudja csinálni az egészet az kap egy bizonyos mennyiségű pontot.

Felhasználó
12 éve
A saját klánfórumra ne terjedjen ki a büntetés.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
12 éve
Már miért ne?

Moderátor
12 éve
Nem vagyok moderátor, de nem. 1001 indokkal el tudná utasítani mindenki, bármelyik moderátor (és nem feltétlen azért mert hülyeség, hanem mert nem.)

De az ötelt már ott rossz, hogy mi az hogy az admin szobra alatt legyen a teleport? mivan?
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz
«1...2021222324...84»