«1...1920212223...84» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Nem spectator mód, mert visszanézed a korábban rögzített játékot.

Na jó, de a te ötleted azért tűnik nekem kissé nehéznek, mert mondjuk fél óra játék aviban elég sok. Ha pedig spectator lenne megkérsz valakit, hogy frapsal vegyen neked. De ha meg is valósul az ötlet, akkor ne aviba mentsen, mert nekem nincs állandó 50 gb helyem sem.
Young bloods, it's all about buckets

Moderátor
12 éve
A lényeg az a calma féle rögzítési módszerben, hogy az emberkék pozícióját, irányát, mit csinál, ezt mentené le egy fájlban, amit újra le kéne játszatni később magával a játékkal. Ez a fájl töredéke lenne az avihoz képest. Igazából helyet nem spórolnánk vele, mert azt is át kell majd alakítani videóvá, ez azért jó, mert nem lassítja be annyira a játékot, mint a fraps.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
12 éve
A lényeg az a calma féle rögzítési módszerben, .... ... jó, mert nem lassítja be annyira a játékot, mint a fraps.

Azt tényleg nem. De még jobban laggoltat, mert gondolom ez sem szerver-kliens alapon menne..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
Aki készített valaha cs videót,az tudja,hogy az egy dolog,hogy rögzíti a helyet,az irányt,stb.,de ezt le is kell menteni. Ez pedig frapssal vagy más videófelvevő programmal (cs-ben van beépített funkció) történik.

Felhasználó
12 éve
Mintha Quake motorral menne a stick..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Elit
12 éve
Nem spectator mód, mert visszanézed a korábban rögzített játékot.

Na jó, de a te ötleted azért tűnik nekem kissé nehéznek, mert mondjuk fél óra játék aviban elég sok. Ha pedig spectator lenne megkérsz valakit, hogy frapsal vegyen neked. De ha meg is valósul az ötlet, akkor ne aviba mentsen, mert nekem nincs állandó 50 gb helyem sem.

Kapcsolható lehetne...

A lényeg az a calma féle rögzítési módszerben, hogy az emberkék pozícióját, irányát, mit csinál, ezt mentené le egy fájlban, amit újra le kéne játszatni később magával a játékkal. Ez a fájl töredéke lenne az avihoz képest. Igazából helyet nem spórolnánk vele, mert azt is át kell majd alakítani videóvá, ez azért jó, mert nem lassítja be annyira a játékot, mint a fraps.

Ha a replay akad, az se lenne nagy baj, mert a videó úgy is eredeti sebességgel futna.

De majd jön Admin, hogy marhára nem ér rá a játékkal foglalkozni, így nem lesz az egészből semmi.
(ezzel az accounttal csak a versenyen játszok)

Felhasználó
12 éve
Ez már csak így van.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Ugyanazt az outot visszarakni mint volt. Bármi áron. Nem volt az szar, tudom hogy a kódban viszont káosz volt miatta.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Legyen Replay.Ilyenkor kilehet loni a jatekost.Videoknal segitene kicsit.

Adminisztrátor
12 éve
De majd jön Admin, hogy marhára nem ér rá a játékkal foglalkozni, így nem lesz az egészből semmi.

Calmarius' words of wisdom. Egyébként amit mondtál, a jelenlegi engine-nel csak nagyon _nagyon_ gány módon lehetne megcsinálni, és nem akarok még több szart lapátolni a kupac tetejére, mert lassan leomlik.

Mindenesetre nem kell csüggedni, én szorgalmasan írom ezeket a dolgokat, és ha valamikor az elkövetkező évtizedben lesz rá időm, megcsinálom.
«1...1920212223...84»