«1...1819202122...84» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Csak a grafika... Minimal és még így sem rossz. Ha grafikát akarsz akkor BF3-at neked találták ki.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Szerintem le kéne az oldalt fordítani németre, ez egyszerű feladat. Szóljatok ha le kell.

Felhasználó
12 éve
Ha megcsinálod, berakjuk. 500 fél sornyi szöveg áll előtted.

Felhasználó
12 éve
Sokat fogok én még rinyálni, mert nem látom az üzeneteket :P. Így teszek most is. Végülis egy jó ötlet.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Lehetne olyan a játékban, hogy a killjeid csak akkor nullázódnak le, mikor csapatot váltasz, vagy teljesen kilépsz a játékból. Tehát ha fegyvert váltasz, de csapatot nem, akkor megmaradnak a killjeid. Viszont lenne egy idő-limit amit ki kell várni, hogy ne legyen olyan hogy valakit lőnek és gyorsan kilép...
Miért? Mert mondjuk ha valaki egy bizonyos számú killt akar elérni nem kell annyit számolgatnia, és akkor sem vesznének el a killek, ha ping timeout van. Illetve, ha valami huzamosabb ideig tartó dolgot végzel (mondjuk eszel) akkor addig ne lőjenek le (mivelhogy akkor ki tudsz menni a menübe) 300x, mert ez igen idegesítő tud lenni, különösen akkor ha elmész a sziget végére és még akkor is lelőnek><
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
12 éve
a sziget végére és még akkor is lelőnek><

Hülye vagy.. Régen meg az volt a probléma, hogy nem nullázta..
A lelőnekre.. Hát gratulálok..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Elit
12 éve
Szerintem egy /zero parancs még mindig hasznosabb lenne. Főleg most, hogy állandóan kivagdos ping timeout-tal. Sose tudom megszámolni, hogy mennyit öltem 1 óra alatt, mert nulláz. (Fel kell jönnöm az oldalra.)

======

A másik dolog, amit a Facebookon is postoltam, csak nem mindenki lájkolta a stickmanes oldalt:

A szerveren statisztikát kellene vezetni arról, hogy melyik fegyverrel mennyit ölnek. Így könnyebben el lehetne dönteni, melyik fegyvert kellene gyengíteni, és melyiket erősíteni.

Akármilyen fegyverek is legyenek, az emberek azzal szeretnek menni, amelyikkel gyorsan lehet ölni, mert az okoz sikerélményt nekik.

Megfelelő ballanszolás esetén 12,5% körül kellene szóródnia az ölések arányának minden fegyverre. Nyilván lehetnek kisebb ingadozások. De szerintem amelyik fegyverrel mondjuk 18% felett ölnek azt valahogy gyengíteni, amelyikkel meg 6% alatt ölnek, azt valami módon erősíteni kellene.

Nem tudom, hogy egy nap mennyi killt lőnek, de egy 100000 killből álló minta már eléggé reprezentatív lenne.

==========

A mai ötletem meg az lenne, hogy lehetne a játékban olyan lehetőség, hogy felvegyük a játékunkat.

Ez abból állna, hogy egy fájlba folyamatosan menti a játék, hogy mi hol vagyunk, merre nézünk, mikor lövünk, mikor halunk meg, merre repülünk, stb. Valamint a hálózaton érkező adatcsomagokat is. Így később ez alapján a fájl alapján rekonstruálható lenne a játékunk.

Akár 3rd personban vagy free lookban, ahogy jól esik. Akár egy olyan funkciót is beépíteni, hogy rögzítse a stick a képet egy avi-ba visszajátszáskor.

(A hátsó szándékom nyilván az, hogy szeretnék végre egy fragvideót csinálni ezen a ősrégi vason, de a fraps beszaggat, és a játék játszhatatlan. Valamint szeretném magamat kívülről látni, hogy el tudjam képzelni, hogy mások hogy látják a noobgolyó hátradobós trükkömet...)
(ezzel az accounttal csak a versenyen játszok)

Felhasználó
12 éve
Vagyis egy spectator mód nem jönne rosszul.
Young bloods, it's all about buckets

Adminisztrátor
12 éve
De ugy ne lehessen chatelni (ha meg lesz csinalva) mert igy lehetne csalni cwken, stb... Meg ha kinyomod ==> halal.

Elit
12 éve
Vagyis egy spectator mód nem jönne rosszul.

Nem spectator mód, mert visszanézed a korábban rögzített játékot.
(ezzel az accounttal csak a versenyen játszok)
«1...1819202122...84»