«1...1112131415...84» Új üzenet

Moderátor
12 éve
Csúnya. De picit tényleg lehetne világosítani a mostani színen. Vagy a gradienten finomítani.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Az lenne az ötletem, hogy volt a generátor mikor felrobbant, következő verziónál pedig lehetne egy üstökös vagy aszteroida, ami becsapódik és akkor jelenik meg az új verzió. :D Nem tudom de mielőtt becsapódna, lehessen látni az égen egy piros gömböt ami megy kőrbe az égen.
dddd.png
[Nem érdekel a múltja, mert tökös gyerekként felvállalja, továbbá rablóból lesz a legjobb pandúr. (By: JEL) Nekem! ^_^ https://www.facebook.com/photo.php?fbid=401598469904664&set=a.399385243459320.92933.301659949898517&type=1&theater

Moderátor
12 éve
Nemtudom, valahogy ez engem nagyon emlékeztet valamire...

Felhasználó
12 éve
Nemtudom, valahogy ez engem nagyon emlékeztet valamire...
Ez a jövőnk. :)
QEJEXUtvAwJSBF8fEwVQ.png

Felhasználó
12 éve
Ez igaz, de nem illik stickbe? o.O Szerintem ott is van űr és akármikor becsapódhat egy meteor. Speed szerintem a dinóknál hallottad. ;)
dddd.png
[Nem érdekel a múltja, mert tökös gyerekként felvállalja, továbbá rablóból lesz a legjobb pandúr. (By: JEL) Nekem! ^_^ https://www.facebook.com/photo.php?fbid=401598469904664&set=a.399385243459320.92933.301659949898517&type=1&theater

Felhasználó
12 éve
NEM

Egyébként fel lehetne osztani két részre a játékosokat, és külön szerverre kapcsoltatni őket. Ugye csak a hozzám legközelebb lévő 50et látom, de tegnap sokszor volt olyan, hogy fogta magát az előttem lévő, és összedobta magát. Lövés sehol nem volt, és többször is láttam ilyet. Ha mondjuk 80 játékos játszik, akkor a kettő között 40-40 arányban osztaná el.

Moderátor
12 éve
Ezt simán realm-ekkel is meg lehet oldani. Ha egy realm eléri az 50 főt, generál másikat. Utána mindig a kisebb létszámúra dobná a játékosokat, így kilépéskor sem lenne gond. Lehetne átjárás is a realm-ek között, ha épp nincs tele az, ahol épp játszani szeretnénk.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
12 éve
Az nem azért pakolgatott :) Technikai probléma volt, és a több szerver miatt fordult elő ilyesmi. Ez egy szerveren futna és nem lenne pakolgatás (az én elképzelésem szerint), csak csatlakozáskor.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
12 éve
A napi délutáni átlag bőven 70 ember felett szokott alakulni :)

Plusz mondom, akkor hozna létre a szerver automatikusan új realm-et, ha tele az előző.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Szerintem az nem egy nyerő ötlet, a szervernek elkéne bírnia 100 embert, még ha nem is csúcs-szuper az egész.
Young bloods, it's all about buckets
«1...1112131415...84»