«1...7374757677...84» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Van 2 ötletem is:

1. Chatelés közben is lehessen mozogni, de akkor nem a W/A/S/D-vel hanem a nyilakkal.

2. Tudom, hogy a FAQ-ban benne van a Pause, mert túlsok vissza élés lenne vele, de lehetne úgy csinálni, hogy nem egy gombot kéne megnyomni (mondjuk a P-t),hanem az is lehetne egy chat kód.
Gondolkoztál már azon mit érezhet a sajt amikor megeszed?

És ne felejtsd el: Holnap megbánják azok, akik tegnap leköptek. (by SecRet)

Katt ide!

Moderátor
11 éve
1. Vagy chatelsz, vagy játszol. Nem lehet a kettőt egyszerre csinálni.

2. Csak ismételni tudom, ami a FAQ-ban is van. Ez egy multiplayer játék. Vagy bújj el, vagy menj a pantheon alá, vagy lépj ki, de pause nem lesz.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Kb köré lehetne csinálni egy kőfalat.

Moderátor
11 éve
Úgy meg csak trollkodnának, hogy az épületek/bunkerek bejárata elé állnak. Meg hülyeség.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Modoknál lehetne, olyan lehetőség, mint régen a server stats, szóval egy ikon, hogy egy adott modon hányan tartózkodnak.

Felhasználó
11 éve
A játékban lévő fűcsomók átméretezése körülbelül 2 éves állapotokra (vagy 3-szorosa a mostaninak) Plusz az épületek lebegésének megszüntetése.

Felhasználó
11 éve
Ha célzok egy fegyverrel, akkor a körülötte lévő terület legyen homályos, hogy csak a célpontra koncentráljunk, valamint, hogy egy kicsi realizmus legyen a játékban :)

Moderátor
11 éve
Egyből kikapcsolná mindenki, felesleges. Mellesleg ez a játék nem erről szól.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
11 éve
Nem tudom volt-e már, de lokális chat. Egy ! vagy # vagy akármilyen jel kellhetne a globális üzenetek elé, hogy ne csak azt lásd hogy éppen a tegnapi Barátok Közt 5. percét beszélik meg. Az még viccnek is rossz hogy nem megoldható, szóval inkább ha arra kerül a sor, akkor azt mondjátok el, hogy miért ne.
Az kizárt dolog, mert nem tudom.

Felhasználó
11 éve
Senki se chatelne, egy ilyen jelet mindenki lusta beütni.
Ide mit kellene írni?
«1...7374757677...84»