«1...7071727374...84» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Van egy jó hírem, ez már kezdetek óta így van.

Felhasználó
11 éve
konkrétan a küldetésekre újabb ötlet (már megint):
A killjutalnas küldetésekre szerintem azt mondanátok, killeljünk a játékban. Ezt tehát elvetem.
A másik, hogy bizonyos időközönként lenne egy teamfight event, nem tudom, hogy ez megvílósítható-e. Arra gondolok, hogy mondjuk vasárnap 3 órakor átállna a szerver, és ha meghalsz, akkor ha tech vagy csak ezekben a bunkerekben éledhetsz újra, a gunok meg a másik oldalt. Nem kellene kidobnia a játékból senkit, de mégis lenne egy jó teamfight, ezt sokan hiányolják tudtommal (!). És ez 5 órakor véget érne.
Csak egy gond van. Nem tudom, hogy ez megvalósítható-e. De az elképzelést jó ötletnek tartom.
konyvfalovblogo.gif

Felhasználó
11 éve
Szerintem jó lenne egy okostelefon alkalmazás. Lehtne magát a játékot vagy csak egy olyan appot amiben az accot láthatjuk és menedzselhetjük.

Felhasználó
11 éve
Beraktam az ötletek faq-ba az elvetett ötletek közé.

Felhasználó
11 éve
Egy másik ötlet. Pontokért lehessen módosítani a fegyvereket. Új camo-t, távcsövet meg stb. Persze mindenkinek elérhetö pontszámért.

Moderátor
11 éve
Power-up-ok
Ez nem UT. Mindenki egyenlő esélyekkel játszik. Te is. Vonatkozik fegyverre, mapra, és mindenre.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Power-up-ok
Ez nem UT. Mindenki egyenlő esélyekkel játszik. Te is. Vonatkozik fegyverre, mapra, és mindenre.
Nem a teljesítményt javítaná, hanem a testreszabhatóságot.

Felhasználó
11 éve
Sűrübben jöjjön űrhajó.
Gondolkoztál már azon mit érezhet a sajt amikor megeszed?

És ne felejtsd el: Holnap megbánják azok, akik tegnap leköptek. (by SecRet)

Katt ide!

Felhasználó
11 éve
Valami más testreszabhatóság szerintem jól jönne, a dizájn újítás mindig jól néz ki.
konyvfalovblogo.gif

Felhasználó
11 éve
Lehetnének új fegyverhangok Gun-ban, mert nem valami élethű.
«1...7071727374...84»