«1...89101112...84» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Modoknál írja ki, hogy xy beesett a vízbe, túl gyorsan szállt ki stb.
Young bloods, it's all about buckets

Moderátor
12 éve
Nekem az az ötletem, hogy amikor megölnek egy embert akkor őké hogy össze esik de nincs nála fegyver, és a fejdísze is eltűnik... Ez így elég béna... Nem lehetne hogy miután lelövik fegyóval a kezében haljon meg?

ez nem hülyeség. csak gondolom lusta alex
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
12 éve
Nem lusta Alex, szerinted motorikusan hogy oldható meg Hector barátom? Nem test a kalap és a fegyver, hogy az is a földre essen, ezt már egyszer elmondta nem kevés programozásban kerülne + jelenleg a fegyver nem úgy van jelen mint az cs/hl/etc, hanem csak a testéről alkotott képet látod, és a másik is. Teste nincs azaz áthull a semmibe upon death
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
Amikor nézem valakinek a hsz-it, akkor az oldalaknál ugyanúgy lehetne fehér az az oldalszám ahol vagyok.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Az új spawn rendszer már nagyon kéreti magát, mert néha rendesen felbasz.
Young bloods, it's all about buckets

Moderátor
12 éve
Ezt az épület "elképesedést" kicsit jobban átkéne gondolni, mert elég idegesítő amikor egy paca mögül lő az ellen, az épületnél meg kb. 20 vasrúddal van bevédve.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Moderátor
12 éve
Sziaszok, nem lehetne áttenni a hummer után felverődő por színét és az antigrav nyomának színét a stuff.json-ba a következő kiadásban? Ez nagyon sokat jelentene a moddereknek!
Egyéb ötleteim pl az időjárás szabályozásának lehetősége, de ez már nehezebb tészta gondolom. Mindenesetre az első dolog amit mondtam nem lehet nekezebb a többi színezős dolognál. Mégegyszer kérem, hogy ez bennelegyen a következő verzióban. :)

Moderátor
12 éve
A menüháttér legyen egy kicsit elhomályosítva, mint a közelgő Minecraft 1.8-ban: http://www.ign.com/videos/2011/08/27/pax-minecraft-new-updates-commentary

Felhasználó
12 éve
Az olvasottnak jelölés megoldja, egyelőre még nem találtam meg miért nem jó.

Felhasználó
12 éve
Jelezze, hogy ki hagyta el a klánt, mert kib@szott nagyon idegesítő húszon valahány tagból kitalálni, hogy vajon ki lépett ki.
"There is only one way to become champion; never fucking lose."
«1...89101112...84»