«1...6263646566...84» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
támogatnám.
A repüléshe elég lenne annyi hogy a kamera magasságát ingame paranccsal szabályozni lehessen.
Épületberakás nem kivitelezhető szerintem.
Antigrav és hummer sebességét tudod állítani a stuff.jsonban . És beállítod minden épületre a spawn vehicle-t. Így bárhonnan kivehetsz kocsit és bárhol mehetsz velük (lásd repülő antigrav mod). Egyszerűen át kell írni pár dolgot. Ezt Te is megteheted.
Épületek szilárdsága... nem tudom, hogy a sticket hogy csinálta meg alex, de azt tudom hogy nincs collisonja. Ha az épületekkel ezt ingame paranccsal le lehetne generálni, hogy ne legyen collisonjuk, akkor a szerver túlterhelt lehet. Nem tudom, hogy erre mit mondanának.
konyvfalovblogo.gif

Moderátor
11 éve
Kérek mindenkit, ne itt beszéljétek meg, mert újra pontosztás fog következni. Itt csak vessétek fel az ötletet, ha nagyon beszélni akartok róla, az offtopikban tegyétek. Köszi!
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Ha valaki nevet vált és volt 30k kilje akkor lessz 25k és a killer medált újra meg kell szerezni.Ez nem lenne jó?



Felhasználó
11 éve
És a névváltást lehessen 14 napig (vagy 7) visszacsinálni, és így 4000 killt visszakapni. Account feltörések ellen jó, de az az 1000 kill így is sok.
konyvfalovblogo.gif

Felhasználó
11 éve
Rangok. Profilodban jelezné. Összesen lehetne mondjuk 25 szint. Úgynevezett swp-ket lehetne szerezni (swp = Stickman Warfare Pont). Amikor ki szeretnél lépni a játékból kiírja hogy az adott gémelésedben hány swp-t gyűjtöttél. (Pl: killenként 1 swp, Killing Spree 2 swp és így növekedne pontonként, Napi top 1 kapna 15 pontot (az adott nap 23:59 percében top 1),Napi top 2 kapna 10 pontot, Napi top 3 kapna 5 pontot, Heti top 1 kapna 20 pontot (az adott hét vasárnapján 23:59-kor), Heti top 2 kapna 15 pontot, Heti top 3 kapna 10 pontot, Havi top 1 kapna 30 pontot (az adott hónap utolsó napján 23:59-kor), Havi top 2 kapna 25 pontot, Havi top 3 kapna 20 pontot)
1 szintről másodikra 100 swp és így tovább. Rangjelzések Cod 4-ben: http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/wa-klan/uploads/rang.gif itt is ilyenek lehetnének. Aztán oldalon pl:
[OM] kismessi27
Rang: Felhasználó
Büntetőpontok: 0
Rangjelzése: "kiskép a rangjáról"
Szint: 15

Játékban: http://imagerz.com/QEATC0tvAwMAVF9MFAVQ

getbanner.php?n=kismessi27

Felhasználó
11 éve
Miért azt írja ki, hogy "megöltedFradit"? Lusta szóközt betenni?
Amikor megölnek, akkor normálisan írja ki, de a Megöltedadamka001-t egy kissé olvashatatlan.
konyvfalovblogo.gif

Felhasználó
11 éve
Medál rendszer eltörlése/gyökeres megváltoztatása,mivel így semmi értelme nincsen,hogy a felét nem lehet megszerezni. Meg úgy lenne jó a rendszer,ha több száz medált belehetne gyűjteni,de így..

Moderátor
11 éve
Miért ne lehetne megszerezni?
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Szerintem pll a Dani eventre gondol,meg iesmikre.



Moderátor
11 éve
És azokat már nem is lehet megszerezni..
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
«1...6263646566...84»