«1...5051525354...84» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Le lehessen tiltani a barátnak jelölést. Vagy, csak azt, hogy mondjuk letiltom, hogy pl. kléni ne tudjon bejelölni barátnak. (bár nem jelölne, és én se őt)

Moderátor
12 éve
A rang nevet (csak a nevet) maga az adott klantag is at tudja irni.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
12 éve
A klánoknál legyen kiírva hogy mennyi az átlag killjük a tagoknak.Hasznos dolog :) .

Felhasználó
12 éve
A következő verzióban , ha megölünk valakit akkor legyen a neve előtt a klán neve. (Mint régen)
Lawval és noobbal , ha kamikazézunk NE adja meg a killt.

Felhasználó
12 éve
Le lehessen tiltani a barátnak jelölést. Vagy, csak azt, hogy mondjuk letiltom, hogy pl. kléni ne tudjon bejelölni barátnak. (bár nem jelölne, és én se őt)
Ha beállítod, hogy csak barátok láthassák a profilt, nem tudnak bejelölni.
Le lehessen tiltani bizonyos topikok hsz jelzéseit, vagyis arra értem, hogy ne írja, ki, írtak új hozzászólást.
Túl át kéne írni az egészet, használd a fórum alján az olvasottnak jelölést, miután megnézted azt ami érdekel.
A rang nevet (csak a nevet) maga az adott klantag is at tudja irni.
Nem kell azt naponta átírni újabb baromságra, elég ha csak a vezető rakja be.
A klánoknál legyen kiírva hogy mennyi az átlag killjük a tagoknak.Hasznos dolog :) .
Nem sok értelmét látom, így csak a kicsiket, inaktívokat kidobnák, hogy nagyobb legyen az átlaguk. A tagok számából egyébként sem nehéz rá következtetni.
Ha belepsz egy klanba automatikusan iratkozzon fel az adott klan forumara.
Kész.
A fórum főoldal jobb oldalán most a legfrissebb hsz linkje van, ehelyett lehetne a legfrisebb meg-nem-tekintett hsz linkje. Tehát elsőre ugyan oda vinne mint most, de másodjára a fő téma 2. legfrissebb hsz.ához és így tovább.
Ezt szintén nagy átalakítással tudnám csak megoldani, elég ha a kategóriába lépsz vissza.
Az oldalon, annak aki nincsen klánban, vagy nincs belépve, annak ne hozza ki a 'Klán' menüpontban a 'Fórum' gombot.Ugyanígy az 'Egyéb'-ben a 'Banner'-t se. Úgyis csak sajtbálnára visz.(Mármint aki nincs belépve, annak nincs banner.)
Javítva, de ezt máskor bugokba.
Ja és ez. Azt hiszem ehhez nem kell mit hozzáfűznöm.
Kész. Remélem most nem lesz nagy kavarodás a változásból :D
Az üzenőfal szabályzatnál az első pontot át kéne írni arra, hogy; 1. Ne veszekedj, ne káromkodj, ne reklámozd a klánod (vagy bármi mást). Ugyanis a többi pont is felszólító módban van.
Átírtam
A játékos keresőben ha mondjuk beírunk egy 'M' betűt, akkor emelje ki Markot legelsőnek(pl.:bekeretezi azzal a narancssárga vonallal), ugyanígy a többi moderátornál, elitnél és Adminnál.
Ennek nincs túl sok értelme, főleg a keresőnél, ott eléggé jól rendezi a találatokat.
Az emberek adatlapján a hozzászólások megtekintésénél mindegyikhez megadni a forrást. Pl.: Fórum->Általános->Ötletek. (a link helyett)
Ez is kész.
Az üzenőfalon ugyan az az ember ne tudjon közvetlenül a hsz-e után írni.
Megcsináltam, ha 15 perce írta az előzőt, akkor egyesíti a kettőt. A fölött meg nem árt tényleg új.
A profilhoz nem lehetne a Skype, YouTube, Msn mezőkön túl, még egy Steam-et is rakni?
Beraktam, meglátjuk hányan használják majd ki. Csak egy változatot találtam a steam profil linkelésére, ez a /id/név link, ha mégis van más, szóljatok. Meg akkor is, ha nem egyértelmű a beállításoknál a leírás. Nem akartam túl hosszú szöveget, de így lehet nem pontos :D

Felhasználó
12 éve
Ne lehessen olyan névvel regisztrálni, amivel már valaki volt, csak azóta nevet váltott. Ergó csak elmenti az összes nevet és ha valaki egy létezettel akar regisztrálni, azt nem hagyja.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Ne lehessen egymás után sokszor realmozni.

Felhasználó
12 éve
Legyen egy pont ahol norealm után le spawnolunk, mert az nagyon gáz hogy csak úgy mögéd realmozik valaki.

Felhasználó
12 éve
A főmenü zenéjét ki lehessen nyomni.
Régi stickoldal témáját be lehessen állítani.

Moderátor
12 éve
Régi stickoldal témáját be lehessen állítani.

Ez mire lenne jó?
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
«1...5051525354...84»