«1...3637383940...84» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Van, van, nem véletlenül nincs.
A kánrendszerrel kapcsolatban
Van, minek, nem véletlenül nincs, nem érné meg megcsinálni, ezt szintén, nem fér be, és előző, plusz aki balhézik, tedd ki...

Felhasználó
12 éve
Ha valaki lawwal, noobbal, x72-vel szeretne magát felrobbantva ölni (és mivel ez a játék nem terroristákat nevel), ha úgy adódna, hogy ha a robbanós-fiú magát megölve ölné meg a techket, a tech ne haljon meg. Ha már a spawn meg van oldva, hogy nem lehet egyből megölni itt is meglehet.
Young bloods, it's all about buckets

Adminisztrátor
12 éve
A kettő nem ugyanaz. A robbanás pillanatában te meghalsz, és az, hogy a lövő fél is meghal, kb 100-500ms-mal később ér el a gépedig, akkor meg már késő (újrafeltámasztás? :P)

Felhasználó
12 éve
Ha meghaltál (csak azáltal) addig van időd magad újra éleszteni :D? Mondjuk másfél mp elég is lehetne, 1-es gomb még kézenfekvő is lenne, 3 mp-s respawn védés nélkül.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Mit akarsz Jézuskodni őőő 28800x sebességgel?
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
Nem lenne egyszerűbb, ha a Bugok résznél csak 1-2 téma lenne? A kiemelt téma, ahova minden probléma menne. Nem lenne ennyi téma, mint amennyi volt, és van (esetleg lesz)

Felhasználó
12 éve
Ja még annyi lett volna hogy saját üzenőfal legyen a Tagok rész alatt
de mind1 úgyse lesz soha.. :P
xgulssetau5bw90hen2d.png

Felhasználó
12 éve
Nem lenne egyszerűbb, ha a Bugok résznél csak 1-2 téma lenne? A kiemelt téma, ahova minden probléma menne. Nem lenne ennyi téma, mint amennyi volt, és van (esetleg lesz)
Miért lenne baj, hogy ennyi téma van? pont hogy ez a jobb, végig lehet nézni, jelentve van-e, és nekünk is könnyebb átlátni, ha javítjuk.

Felhasználó
12 éve
Nem lehetne az üzenetek törlésnél betenni egy gombot, hogy többet is lehessen törölni. Mert nekem vagy van 50 üzenetem...?

Felhasználó
12 éve
Ha klánfórumról törlök egy üzenetet, ne az első oldalra dobjon vissza, illetve többet is lehessen egyszerre.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL
«1...3637383940...84»