«1...3435363738...84» Új üzenet

Moderátor
12 éve
Ez a kép mi a, khhhhm fene?
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
12 éve
HÚÚÚÚÚ FEGYÓÓÓÓK FEGYÓÓÓÓÓK FEGYÓÓÓK, kevés a fegyó emberek!!!
Kéne egy követőrakéta, vagy mondjuk a meglévőket átalakítani, hogy amerre húzod a célkeresztet, arra megy a lövedék... Nemtom, meglehete oldani, de sztem király lenne!!!
Fránya Fika Fakad Dalra,
Alamuszi Arkangyal Andalkodik Arra.
Barom Borjú Baktat Bezzeg,
Szerény Szú Szárazon Sziszeg.
Kalmár Lánya, Fránya Kánya,
Kiküldte Kakasér Vásárra,
Szegény Szú Szomorú Nagyon,
Szarakodik Szegény a STICKMAN-ON!!!

Ha szereted a verseket, kérj tőlem egy rímet XD

Moderátor
12 éve
Be vagy szívva, vagy hol látsz te célkeresztet a játékban?
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Adminisztrátor
12 éve
david_rossz, nem olvastál elég figyelmesen, mert kifejezetten egyértelműen leírtam, hogy nem lesz új fegyver. Csibefingnak meg majdnem töröltem a hsz-ét és adtam neki pontot ezért a kritikán aluli hsz.-ért, aztán rájöttem, hogy majd Rőz úgyis megteszi :P

Felhasználó
12 éve
Kerüljenek bővítésre a csúnya szavakat fedő virágok!
(Már egy kicsit unalmas a "kankaliner" szó!)

EDIT: A la99er meg B+ stb.-t is virágosítani kéne!
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Felhasználó
12 éve
Ezt az ötletet senki nem fogja támogatni de mind1. :P
Szerintem tök jó lenne ha lenullázódnának a pontok mindenkinél és úgy mond "újraindulna" minden. Mert így lehetetlen utol érni az -ELIT- klán és szintén lehetetlen megelőzni Fradit. :/ És szerintem akkor sokkal többen játszanának. :D
Tudom, hogy ez soha nem fog megtörténni de azért én örülnék. :P

Moderátor
12 éve
Nem lesznek. Ők is napi egy hetes kockulás árán szerezték meg a killüket. Ha annyira akarjátok az első helyezetet, harcoljatok meg érte.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Adminisztrátor
12 éve
Korábban Calmarius uralma volt dönthetetlen, most épp Fradié de nem hiszem, hogy ez örökké így maradna.

A cenzúra rendszer eg nem azért van, hogy mindent kiszűrjön (la99er tipikusan), mert az eleve lehetetlen, hanem hogy amikor az ember dühből beírja, hogy pitypang kankalin rózsaer, azt behelyettesítse. Aki tudatosan káromkodni akar, az fog tudni. A mostani rendszer is 4/5-ére csökkenti azon szavak számát, amit nem mondanál a nagyanyádnak, ezzel meg vagyok elégedve

Felhasználó
12 éve
Mi lenne ha lenne egy olyan alul középtájban hogy ki - kit ölt meg
Pl.: CocaColaBoy -----MPG----->Player
CocaColaBoy-----MP5A3 / MP5----->Player
És így egymás alatt.Ezt az ötletet több játékban is alkalmazzák,itt is lehetne olyan,h a chat ne maradjon egyedül :P
Ha lehetetlen akkor mindegy,de szerintem jól nézne ki :) (esetleg majd a legközelebbi frissítésben :) )
EDIT: Olyan is lehetne a tabon hogy ugye
GUN
CocaColaBoy Kill (alatta pl. 45) Death (alatta pl. 30)

Moderátor
12 éve
Meghalások számának jelzése:
Betehettem volna, de nem fogom mert a legtöbb embernél ez több lenne mint az ölésszám és nincs annál rosszabb, mint ezt látni. Tényleg. Itt a motiváció az, hogy önfeláldozóan futkorássz és lődd le ami szembejön, nem az hogy elbújj mert nem akarsz meghalni.

Pont az 5letek FAQ első elvetett ötlete...
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
«1...3435363738...84»