«1...3334353637...84» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Jó lenne ha belehetne állítani, hogy hány stickmant szeretnél látni a játékban! Ez nagyon jól jönne azoknak akiknek ratyi a nete.
(Ráadásul nem lenne annyi la99os fickó!)

EDIT: Természetesen csak az látja a lassú netest akit a lassú netes lát...
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Felhasználó
12 éve
Na és aki több stickmant lát de ők nem látják, mert kevesebb van nekik beállítva?? :O
Elég vicces lenne! De azért az ötlet nekem is bejönne!

Moderátor
12 éve
A fejfedő skineket lehessen szabadon változtatni.Nem sok előnyt jelent,tekintve h 15m-en minden fejfedő eltűnik...
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
12 éve



ezt be lehetne helyezni a játékba!

egy ilyet be lehetne rakni a játékba! {ADMIN EDIT: legközelebb értelmesen linkelj képet}

Felhasználó
12 éve
Kéne egy olyan medál, ha headshootolsz egy sticket, (fejbelősz) akkor kapsz egy medált. pl. van rajta egy stick ami be van célozva a sniperrel.
fatal error

"Many people believe, think, and just re-organized their prejudices."
"Viele Leute glauben, denken, und nur ihre Vorurteile neu organisiert."
"Molte persone credono, pensano, e solo riorganizzato i loro pregiudizi".^^

:Senkinek se sugallnak azonos dolgokat mint más ösztönei,ezért nem kell pofáznod,hogy írj rendesen,ne káromkodj,mindenki magából indul ki.
Nem vagy az anyja,hogy megneveld.^.^: fatal error




Én Hivatalosan Harry Potter vagyok aki barátságos.

Felhasználó
12 éve
Lehetne olyat csinálni, hogy meglehet nézni, kinézte meg az adatlapod. Pl: 5 ember nézte meg az adatlapod. Ott írná ki, ahol barátnak jelölnek, klánmeghívót küldenek, stb.
(persze az oldalon.. :) )
"Time tick-ticks away."

Felhasználó
12 éve
Lehetne olyat csinálni, hogy itt az oldalon (a profilnál) kilennének írva a fegyverek, és mellé egy + jel, és 5000 killért fejlesztheted a fegyvereket.
Pl: Mpg 1 másodperc = 1 lövés, 2.szint: 1 másodperc = 2 lövés stb.
És tudom, hogy mindenki egyenlő esélyekkel játszik, de akkor legalább nem hagynák abba a játékot, mert jobb fegyverrel élvezetesebb játszani.
És visszaszoknának a régiek is lehet.
Amúgy tuti nem lehet megvalósítani, de m1 :D
Ba dum tSsssshhhh.

Adminisztrátor
12 éve
Zak, Pöszi: Használd a facebookot, ha ilyen funkciók kellenek.
Dávid: Ez nem lesz beállítható, de le lesz korlátozva egy fix értékre, amint oda jutok.
55: A fejfedők nincsenek méretkorlátozva, úgyhogy azért el tudnék képzelni egy ilyenre rosszindulatú használatot. (mocsoknagy célkereszt fejfedő ami átnyúlik a falakon is)
Hardstyle: olvasd el kicsit alaposabban az Ötletek FAQ-t. Egyébként meg lehet valósítani, amit mondasz, csak az kib@szás az újakkal, akik a 90%-át adják a játékosoknak (és mint ilyen, nem a régiekkel fogok törődni főképp).

A többit nem kommentálnám.

Moderátor
12 éve
55: A fejfedők nincsenek méretkorlátozva, úgyhogy azért el tudnék képzelni egy ilyenre rosszindulatú használatot. (mocsoknagy célkereszt fejfedő ami átnyúlik a falakon is)
Én csak a fejfedők textúrájára gondoltam,nem a modelljére.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
12 éve
Rá lehessen kattintani a statisztikákra és akkor kihozhatná az éves statisztikát...
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪
«1...3334353637...84»