«1...3132333435...84» Új üzenet

Moderátor
12 éve
Ehhez le kéne programozni egy normális botot, mert gondolom ezt az ördög sticket a gép irányítaná. Szóval semmi sem lehetetlen, de admin a legtöbb dologhoz lusta.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
12 éve
Ez a devil stick jó ötlet. Úgy kéne programozni, hogy szinte halhatatlan legyen. És akinek sikerül megölni, az kap egy medált vagy valamit.
xgulssetau5bw90hen2d.png

Felhasználó
12 éve
De akkor mindenki quaddal nyomulna :P
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
12 éve
Az biztos.. :p De lehetne egy pajzsa, amin nem hatol át a plazma.
xgulssetau5bw90hen2d.png

Adminisztrátor
12 éve
A minden tema olvasottnak jelolese gombot oylan szep lathatova tenni, mint a teman beluli olvasottnak jelolest. Lusta vagyok mindig legorgozni. :*

Felhasználó
12 éve
Ha valaki nevet akar változtatni annak ne csak jelszót keljen beütnie hanem e-mailen is aktiválnia!
Aki X percen belül nem nyúl az accjához annak autómatikusan lépjen ki a stickmen!
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Adminisztrátor
12 éve
Szerintem a devil stickkel fejeződjetek be, mert minden évben felmerül és minden évben pitypang ötlet.

Másrészről meg olvassátok át az 5letek FAQ-t postolás előtt.

Felhasználó
12 éve
A minden tema olvasottnak jelolese gombot oylan szep lathatova tenni, mint a teman beluli olvasottnak jelolest. Lusta vagyok mindig legorgozni. :*
Lusta vagyok berakni :* Egyébként meg nem véletlenül ott van, mivel rondán nézne ki ott egyedül.
Ha valaki nevet akar változtatni annak ne csak jelszót keljen beütnie hanem e-mailen is aktiválnia!
Aki X percen belül nem nyúl az accjához annak autómatikusan lépjen ki a stickmen!
Jelszó bőven elég. Aki így is véletlenül vált nevet, akkor pluszba levonok 5000-et, ha reklamál.
A kiléptetés meg abszolút baromság. Ha nyilvános gépről nézed az oldalt, ne pipáld be, hogy megjegyezzen, és kész is. Nem fog mindenki belépkedni 10 percenként.

Felhasználó
12 éve
Ha már az mpg, a quardo és a x72 is felvan újítva akkor felújítsam a noob-ot?Aztán már az m4-nek elég elavult (pontatlan a texturája) azt is fel újtsam vagy bizzuk másra?
sztikmen wárfáre

Adminisztrátor
12 éve
A modellek fórumot nektek találták ki.
«1...3132333435...84»