«1...3031323334...84» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
A BOTokat vissza kéne rakni, ha véletlenül nem lenne szeró, vagy egy modban is jól lehetne harcolászni velük :D
Ha konkrét ok van rá, hogy miért lettek kivéve akkor nem szóltam semmit ;D

Adminisztrátor
12 éve
/goto
/summon

Nem teleport, hanem realmokon keresztul.

Adminisztrátor
12 éve
Banán, ezt a két cuccot kifejtenéd?

Adminisztrátor
12 éve
/goto *név* - Arra a realmra visz ahol az adott player van (masiknak yes/no megjelenik csetben.)
/summon *nev* Ugyanez forditva. Realmra hivni embereket. Nem egyesevel, mert ugy felesleges lenne, hanem *nev1*,*nev2*,*nev3*...
Persze yes/no itt is megjelenne.

Felhasználó
12 éve
Hogy legyen mivel zaklasson téged a nép és floodolja tele a chat-ot?

Felmész és minden 10edik másodpercben /summon-t kapsz..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Moderátor
12 éve
Gondolom, ha 10 mp-ig nem válaszolsz, akkor eltűnik.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
12 éve
Elégé hülyén hangzik na de mindegy szóval lenne 1 olyan funció hogy " Kill küldés " ugyan úgy jönne ki mint a név váltás csak az új név helyérehogy "mennyi killt szertnél küldeni" a jelszó meg úgyan az lenne ez is ott lenne a Levél, Barát, Klán meg hívás alat. (Szeritnem elég hasznos lenne mert pl.: ha van 1 multi accod és van rajta 1 x összegü kill akkor átt tud küldeni, vagy csak mint barát küldöl valakinek. :D )
UI: helyes írási hibák ért bocsi nem itt jár az eszem. :S

Felhasználó
12 éve
Egyszerű, nem ölsz multiaccal.

Felhasználó
12 éve
Amint leírta, a hajók a távolból közelednének. Bár, így is megoldható csak szerintem hülyén néz ki. Szvsz vagy egy nagy lyukon jöjjenek ki egymás mellett vagy 1 kisebben egymás után.
Ide mit kell írni?

Felhasználó
12 éve
Új event ötletem van .
Amikor nézegettem a modokat megtaláltam a hell modot , és hirtelen elgondolkoztam azon , hogy valyon mér pokol az egész Stickvilág.
Erre eszembe jutott a történet ami event formájában is létezhetne:
A Stickek 300 éve háborúznak és a sziget istenei megharagudtak hogy mér ölik egymást, ezér foglyák és átkot küldenek a szigetre és addig nem oldódik fel az átok amíg a stickek háborúznak.
Az event ez lenne: a stickportalbol előtörne egy nagy piros stick esetleg valami ördög díszítés is lehetne rajta , és elkezdené gyilkolászni a stickeket , ugyebár az istenek őt küldték hogy véget vessen a háborúnak . A stickeknek pedig meg kéne ölni a gonosz teremtményt hogy az ne pusztítsa bátor katonáikat .
KB ennyi lenne az egész
132519434313393027.gif
«1...3031323334...84»