«1...2930313233...84» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Lehetne afféle Preferált Fegyver, ezalatt azt értem, hogy az account részen belül kimutatná a fegyver ikonját, és hogy mennyit ölt vele, milyen medálokat szerzett vele, és hogy összesen mennyi időt volt fenn vele.

Felhasználó
12 éve
Ötletem a következő:
Honlap: engem zavar az, ha pl. várok üzenetet fél óráig, és csak
frissítés után mutatja hogy megérkezett. Szóval inkább
azonnal frissítsen, ha új üzenetem érkezett, vagy új
hozzászólást írtak a fórumra ;)
Nem véletlenül nincs ilyen, frissíteni kell.
Medál toplista az oldalon.
Ez se véletlenül nincs. 38 medál van, pár hét alatt mindenkinek meglesz az összes.
Lehetne afféle Preferált Fegyver, ezalatt azt értem, hogy az account részen belül kimutatná a fegyver ikonját, és hogy mennyit ölt vele, milyen medálokat szerzett vele, és hogy összesen mennyi időt volt fenn vele.
Ezt meg Alex nem akarta megcsinálni.

Felhasználó
12 éve
Játékba:
Az a kis kocka, a menüben, amiben a fejfedők forognak, legyen nagyobb, mert így amikor pont oldalasan van nekünk a sisak, levágja a végét/elejét. Soknál.

Felhasználó
12 éve
a járműben levő játékosokat ne lehessen lelőni, mert nagyon zavaró, hogy 2 métert nem tudok menni, és már meghaltam. De mondjuk, ha valaki csak áll, és nem megy, akkor lehessen lőni, (kivéve kiszálláskor) így nem lehet "menedéknek" használni.
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Moderátor
12 éve
Team chat.
Sokat segíthetne például 3v3-mon,4v4-en stb amikor nem csak klántársakkal vagy és ne kelljen mindenkinek egyenként privizni.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
12 éve
ki kéne venni a növény cenzurát és a helyér be rakni egy moute rendszer a káromkodásért lenémit 1 nap 2nap 3nap.... stb és az adminok
meg a veteránok.... !mute al lenémithatják az embert

oka mert rohadt idegesitő a folytonos anyázás és a laggos fax vagy :-)

Felhasználó
12 éve

Kéne egy angol üzenőfal szabályzat is:



1.
No swearing, no quarrels, no clan advertising! (Or any other promotion).

2.
Avoid one-word answers and a lot Smilies head!


Obey the rules!




A harmadikat nem tudtam lefordítani :(
Vélemény?
882050570n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
Öhh

Felhasználó
12 éve
Lehetne fórumrang! Lehet, hogy sok lenne hsz hunt, de jobban ki lenne használva a fórum.
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Felhasználó
12 éve
Régen láttam hogy Admin tud kickelni. A moderátorok mért nem tudnak?! Általában fent van egy-két fejes aki elvégezhetné a munkát (én örömmel csinálnám :D) így kiszűrnénk a klónokat meg a többi nem kívánatos személyt..
xgulssetau5bw90hen2d.png

Felhasználó
12 éve
Klónok már most sincsenek, meg nem mintha fejes lennél..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
«1...2930313233...84»