«1...2829303132...84» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Szerintem a járművek irányításán lehetne javítani.Meg mindenképp a fegyverek grafikáján és célzási pontosságán,meg egy célzó sem ártana neki. Meg jó lenne még egy olyan pálya is,amely a Counter stílusához hasonlít.(Ezalatt azt értem,hogy egy kisebb pálya,hogy könnyeben kapjuk meg a másikat és így a sokkal több kill-t kapnánk) és a menübe ki lehetne választan,hogy a hagyományos vagy erre a kisebb pályára lépjünk!!!
Meg még kéne szavazás is,és amikor egy új szavazás van akkor valahol kíírja neked,hogy még nem szavaztál,vagy új hozzászólás van ,vagy barátkérésed érkezett(bár lehet ezek már megvannak,én még nem vettem észre) :D

Annyiban egyetértek, hogy a GUN fegyverek textúráján lehetne állítani mert a techeknek az összes meg lett csinálva, de a Gunoknál a M4 meg az MP5 nem néz ki valami jól, meg a LAW is lehetne szebb ha lenne rajta például egy két karcolás.

Moderátor
12 éve
Szerintem a járművek irányításán lehetne javítani.Meg mindenképp a fegyverek grafikáján és célzási pontosságán,meg egy célzó sem ártana neki. Meg jó lenne még egy olyan pálya is,amely a Counter stílusához hasonlít.(Ezalatt azt értem,hogy egy kisebb pálya,hogy könnyeben kapjuk meg a másikat és így a sokkal több kill-t kapnánk) és a menübe ki lehetne választan,hogy a hagyományos vagy erre a kisebb pályára lépjünk!!!
Meg még kéne szavazás is,és amikor egy új szavazás van akkor valahol kíírja neked,hogy még nem szavaztál,vagy új hozzászólás van ,vagy barátkérésed érkezett(bár lehet ezek már megvannak,én még nem vettem észre) :D

Annyiban egyetértek, hogy a GUN fegyverek textúráján lehetne állítani mert a techeknek az összes meg lett csinálva, de a Gunoknál a M4 meg az MP5 nem néz ki valami jól, meg a LAW is lehetne szebb ha lenne rajta például egy két karcolás.
Nem textúra csere kéne ide,hanem magát a fegyver modellt kéne lecserélni.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
12 éve
Az M82-vel kapcsolatban lenne egy ötletem: Az MPG plazmasugara a lövés pillanatában célba ér - Ez az M82-nél is így kéne legyen, mert sokkal könnyebben/pontosabban lehetne vele lőni.
xgulssetau5bw90hen2d.png

Felhasználó
12 éve
Lehetne hogy például a játékban benyomod a "."-ot és ott vannak a fegyverek. Pl: 1. M4A1 2. MP5 stb. Nem kell kilépni a fegyverválasztáshoz. Meg például a ","-t benyomod akkor a két csapat között választhatsz. Itt is 1. GUN 2. TECH Az ötlet az AoS játékból jött de akkor is jó lenne szerintem.
HAJRÁ EGER, LEGYEN VILLANYFÉNY A STADIONBAN!!!!!!!

Felhasználó
12 éve
Czibere: "Nem megoldható" Mondta anno ezer éve erre Admin koma..

Bloodisimodo, nem olyan lassú az, az hogy kicsit lassabb az a lag miatt van..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
Ötletem a következő:
Honlap: engem zavar az, ha pl. várok üzenetet fél óráig, és csak
frissítés után mutatja hogy megérkezett. Szóval inkább
azonnal frissítsen, ha új üzenetem érkezett, vagy új
hozzászólást írtak a fórumra ;)

Felhasználó
12 éve
Nem a lagról van szó - az csak a töltési sebességet befolyásolhatja - hanem a golyó sebességéről (ami nem a lagtól függ) Ugyanis egy lagger 'empégést' mozgás közben elég nehéz eltalálni..
xgulssetau5bw90hen2d.png

Felhasználó
12 éve


Igen, kicsi a lövési szélessége, ez tény, viszont nem hiszem, hogy sírni kéne, mikor balanceolt minden ha megnézed, nem igen szokott lenni olyan hogy 20-40 inkább a 40-20, pedig a quad OPsága miatt sírtok mindig..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
Medál toplista az oldalon.

Felhasználó
12 éve
A lövési szélessége az rendben van, hiszen a pontosság a lényege. De én még mindig a golyó sebességéről beszélek.. na mind1. :D
xgulssetau5bw90hen2d.png
«1...2829303132...84»