«1...670671672673674...681» Új üzenet

Felhasználó
4 éve
Na császtok!
Bejelenteni valóm van.
Abba hagyom ezt a játékot.
Az ok szimplán annyi, hogy meguntam és nem érdekel.
Lehet néha belépés a játékba. Az oldalron hetente 1-2x fent leszek, szóval az aki játszani akar akkor jóval egy héttel írjon.
Illetve az aki tényleg ismer az face-en elér.
Discen aktív leszek.
Jó volt ez az 5 év veletek. Voltak bukanók s voltak szép pillanatok.
De hát ez van.
Sziasztok

Legutóbb szerkesztve harcos_3 által


Felhasználó
4 éve
Felesleges az ilyen bejelentés még offtopicban is....
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
4 éve
Gondolom sokszor felmerült már ez a kérdés, de mi történt a Stickmannel? Miért döntött úgy mindenki, hogy lemorzsolódnak? Egy jópofa játék volt, és néha elkap a nosztalgiavagon, fel-fel nézek ide, viszont azt látva, hogy 0 killel vasárnap hajnalban a 9. vagyok elszomorít. Régen vért izzadtunk páran, hogy a heti top 10-ben benne legyünk, és tényleg csak a nagyok fértek oda. Talán a retróvágy, talán a gyerekkorba való visszavágyás miatt, de roppantmód hiányzik a játék akkori feelingje.
th_badassbuddy_com-lightsaber.gif

Adminisztrátor
4 éve
A legtobb regi jatekos egyszeruen felnott, es vagy eszebe sem jut mar a jatek, vagy ideje se lenne ra igazan. Aztan a multbeli kerdoiveztetesbol az is kiderult, hogy sokan meg szivesen itt vannak a kozosseg miatt, de mas jatekokkal jatszanak, ha valamivel egyaltalan. De persze ez nem jelenti, hogy ne lehetne osszehozni kozos jatszast, ott van ennek koordinalasara mostmar eleg sok eszkoz.

Felhasználó
4 éve
Gondolom sokszor felmerült már ez a kérdés, de mi történt a Stickmannel? Miért döntött úgy mindenki, hogy lemorzsolódnak? Egy jópofa játék volt, és néha elkap a nosztalgiavagon, fel-fel nézek ide, viszont azt látva, hogy 0 killel vasárnap hajnalban a 9. vagyok elszomorít. Régen vért izzadtunk páran, hogy a heti top 10-ben benne legyünk, és tényleg csak a nagyok fértek oda. Talán a retróvágy, talán a gyerekkorba való visszavágyás miatt, de roppantmód hiányzik a játék akkori feelingje.
Na és Te miért hagytad abba?
getbanner.php?n=Emerald13

Felhasználó
4 éve
Na és Te miért hagytad abba?
Pár évig nem volt számítógépem, és emiatt nem tudtam feljönni játszani
th_badassbuddy_com-lightsaber.gif

Felhasználó
4 éve
Ha már van géped akkor este 8-kor gyere fel megnézzük mennyit felejtettél a 4 év alatt!
Eseményt írtam rá hátha más is betéved!

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
4 éve
Mint kiderült, rengeteget felejtettem :D
th_badassbuddy_com-lightsaber.gif

Felhasználó
4 éve
Nem mondanám ! :D
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
4 éve
Heti Klántoplista helyezések
Pontszám Helyezés Dátum
4----------- 1---- 2020-02-24

Síírok mindjárt! ol.gifol.gifol.gif

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif
«1...670671672673674...681»