«1...669670671672673...681» Új üzenet

Felhasználó
4 éve
Mikor jön már ki a retek 3.0-ás verzió?

Adminisztrátor
4 éve
Koszonjuk az erdeklodeset! A 3.0-as verzio holnap lesz publikalva! A pre-release verzio itt letoltheto!

Legutóbb szerkesztve Was által


Adminisztrátor
4 éve
So needy.. Elmeselned mit varsz a 3.0-tol? Illetve, hogy mit tettel eddig azert, hogy meg is valosuljon? Igazabol az volt a terv, hogy jovo nyaron, de mivel ilyen szepen kerdezted, megtoldjuk meg legalabb egy evvel.. See you then

Felhasználó
4 éve
Annyit, hogy nem voltam itt kérdezősködni.
Illetve ha már itt vagyunk kértétek a segítségemet?
Nem? Mily meglepő
Egyénként az égvilágon semmit nem várok, hisz:
1.hallott a játék
2. Innen csak rontani lehet rajta.
Még kérdés?

Legutóbb szerkesztve harcos_3 által


Adminisztrátor
4 éve
You know, this is precisely the attitude that I expect from you, now go play something else and grow up.

Legutóbb szerkesztve Was által


Adminisztrátor
4 éve
lol harcos

Lehet en keverlek valakivel, de egyszer nem pont Te alltal ra nagyon, hogy majd egyedul megcsinalod a 3.0-t? Szal gondolom nem lett belole sok minden. Nem is hibaztatlak miatta, inkabb arra mutatnek ra, hogy akkor megtapasztalhattad, hogy milyen nehez egy jatekot fejleszteni, foleg ha minosegi munkat akarsz kiadni.

Ahogy Was mondja, a 3.0-t valoban jovo nyarra utemeztuk be, de ugyanakkor egyszer mar iden nyarra is beutemeztuk. Abbol lettek a botok, es kb ennyi. Szal teljesen realis az egy ev csuszas.

De ha mar itt vagy es ez a tema, mint az egyik legfiatalabb jatekos, foleg aki pesszimistan all a jatek jovojet illetoen, milyen dolgokat szeretnel latni az uj verzioban? Uj jarmuvek? Uj fegyverek? Uj terep? Turretek? Az otletelos event alatt ilyesmik merultek fel, szoval nyugodtan fejtsd ki Te is a velemenyed!

Felhasználó
4 éve
download.php?file=20191224v01ryeg7n.png
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
4 éve
Boldog Karácsonyt ! :D
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
4 éve
Happy Sticksmass
getbanner.php?n=Emerald13

Felhasználó
4 éve
Na császtok!
Bejelenteni valóm van.
Abba hagyom ezt a játékot.
Az ok szimplán annyi, hogy meguntam és nem érdekel.
Lehet néha belépés a játékba. Az oldalron hetente 1-2x fent leszek, szóval az aki játszani akar akkor jóval egy héttel írjon.
Illetve az aki tényleg ismer az face-en elér.
Discen aktív leszek.
Jó volt ez az 5 év veletek. Voltak bukanók s voltak szép pillanatok.
De hát ez van.
Sziasztok

Legutóbb szerkesztve harcos_3 által

«1...669670671672673...681»