«1...606607608609610...681» Új üzenet

Moderátor
6 éve
fos
Nokia 3310 master race
Jaj,ne légy már ilyen....most komolyan neked milyen mobilod van?
Nekem egy samsung galaxy A3 és ezt szeretném lecserélni.
Vegyél olyat ami kinézetre tetszik -> win
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Adminisztrátor
6 éve
Jah nekem ilyen. Kamera sincs rajta olyan regi. De fel birok vele hivni embereket es engem is el lehet erni. Ha beszelni eppen nemtudok akkor WOW tudok SMS-t irni. Minden mas idopontban ugyis gepkozelben vagyok.

Felhasználó
6 éve
Ez a Nokia még SMS-re is képes? :O
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Nekem is a3 van perpill lol
amugy huawei p szeriaja buta neptelefonok jo dragan, "meno"(kurvafos) dizajnnal.
Huaweibol egyedul a honor szeria a jo.
Lenovo is jo fos. :D asszem a vibe nem.
Alcatel minosegre olyan fos mint a huawei, de nekik van par jo otletuk, mondjuk a dizajnt nem nagyon talaltak el.
Sonyt se vegyel, ha nem akarsz kavet fozni.
Htc/blackberry/zte azert nem jo, mert gondolom te se akarsz olyan cegtol venni amelyik barmelyik percbe csodbemegy.

Amit viszont ajanlok:
ASUS
iPhone
Szarszung
Xiaomi
OnePlus
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
6 éve
Lehet,hogy
iPhone vagy Samsung lesz,de még majd ki kell találni,hogy melyik darab :P
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Adminisztrátor
6 éve
Nemtom, hogy a Samsung manapsag/telefonok teren milyen, de regebbi Samsung cuccok maradandoak voltak. Meg mindig van egy kulsowinyom ami akkora mint egy tegla majdnem, de sok eves es semmi baja.

Felhasználó
6 éve
P90nél nincs jobb, megmondja uzuz is
alap /off/
Lenovo? Hát olyan telefonom még nem volt.
Lenovo-t semiképpen ne.

Felhasználó
6 éve
iPhone 6 user here
Egeszen addig a pillanatig tudom ajanlani, amig nem szeretned a spotify zenehallgatason es a instara szelfizesen kivul masra is hasznalni. En is beugrottam neki, minden havernak ilyen van, meg menci meg minden, es igazabol ha minimalis igenyeid vannak akkor azokat maradektalanul teljesiti, de ha mondjuk az ikonok elrendezesen tul szeretnel barmit customizeolni rajta, mint en szerettem volna akkor felejtos. Egy pelda peldaul hogy nekem gepen hatalmas zenetaram van, nagy reszben lossless, igy gondoltam nem fogok elofizetni spotifyra hanem szepen csinalok egy tobb szaz szamos gyujtemenyt telefonra is. Mar eleve az tul van bonyolitva, ahogy zeneszamokat tudsz ituneson keresztul rapakolni, az alap zenelejatszonak pedig koze sincs a lossless zenehez, kiveve persze ha itunesbol veszel ra zeneket meg albumokat. Le is szedtem gyorsan egy masik lejatszot ami akkor a legjobb ingyenesnek tunt, es tudott losslesst kezelni, viszont a lossless ott sem volt egyszeruen megoldhato, a lejatszo csak fajlkent latja a lossless szamokat, szoval olyat hogy egyben album meg normalis lejatszasi adatok kijelzese el is felejthetsz. Es ez most csak egy apro pelda a sok faszsag kozul amivel szinte nap mint nap megszenvedek, mar az eladast is fontolgatom emiatt. Ezek ellenere nem rossz telefon egy nagyon fapados usernek, de aki a nagyon minimalisnal tobbet szeretne a rendszer belsejeben matatni az gyorsan felejtse el az Apple termekeket.
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"

Moderátor
6 éve
Csak kivársz egy Jailbreaket és ilyen témázhatóságra van lehetőség:
http://kephost.com/images/2017/06/11/22197085690_12dcc5a8ba_o.png
http://kephost.com/images/2017/06/11/22295832843_ce60868776_o.png
http://kephost.com/images/2017/06/11/22928118551_cab05b71e1_o.png
Persze a telenor debilkedett egyet mert nem volt hajlandó elismerni hogy a "Nincs szolgáltatás" hiba az ő oldalukon van és resetelték az egészet szóval rip.
Viszont az iTunesnál undorítóbb program nem létezik, ezer százalék hogy szándékosan szopatják az asztali usereket
A customization és a lossless olyan amiről tudhattál volna ha utánanézel. Mielőtt veszel valamit nézz utána hogy mit tud, mit nem és ez téged fog e korlátozni valamiben.
1 eszközzel túlzottan nem tudod kihasználni (sőt, semennyire) amit az apple nyújt, leginkább continuityben erős a dolog, nem kell mindig a telefonhoz menned ha pl telefonálni akarsz hanem felkapod az ipadet és tolod az ipart, csak egy wifi hálózaton kell lenniük
btw épp SE van de előtte volt 6s/7en kívül mind, de mivel végre nem féltek értelmes méretben kiadni egy telefont, jóideig biztosan maradok ennél

Legutóbb szerkesztve Doxxy által

Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
6 éve
Témától eltérő.
Van itt valaki aki rajtam meg pizzán kívűl csgozik?
«1...606607608609610...681»